Автокрісла безпеки – часто задаються

У цій статті вам буде надано інформацію про Автокрісла і тримати ваш дитина в безпеці, поки в машині. Є поради щодо купівлі нових і старих Автокрісла. Відповіді на деякі з найбільш поширених питань про автокрісла також надаються.

Питання: Що таке найкраще місце малолітражного автомобіля?

Найкраще автокрісло є той, який відповідає розміру вашої дитини і ваги. Він також відповідає належним чином у вашому автомобілі і легко встановлюється.

Питання: Які типи Автокрісла є в наявності?

Є кілька типів дитячі автокрісла, таких як сидінь для немовляти, фронтальна автокрісла і кабріолетів. Є також комбінації сидінь (може зіткнутися з передньої або задньої), високі стільці та інтегрованих автокрісла. З кожним типом сидінь є зміни.

Питання знаходиться в п’яти-точкові ремені безпеки або щит безпечним для моєї дитини?

П’яти точкові ремені безпеки дає вашій дитині найбільший захист, оскільки вона тримає дитину в жорсткі сидіння в разі аварії. T-Щит або більше-підголівник дозволяє занадто багато місця або може стати на шляху пухких животиків і ноги. Стебло T-Shield може викликати серйозні травми для вашого малюка.

Q. Як я можу дізнатися, як безпечно встановити автокрісло моєї дитини?

Всі автомобільні сидіння (крім самих сидіння другого рукою) поставляються з друкованої напрямках. Якщо після прочитання напрямків Ви все ще не впевнені, як правильно встановити його. Ви можете зателефонувати або написати виробника. Деякі поліцейські ділянки і лікарні допомогу programsas добре.

Q. Чи правильний спосіб убезпечити моєї дитини в дитяче сидіння автомобіля?

Так, є правильний шлях, в якому для забезпечення вашої дитини в його сидіння автомобіля. Як убезпечити дитину в автокріслі, швидше за все, залежить від віку та розміру вашої дитини. Для дітей до однорічного віку вони повинні бути поміщені в задні сидіння, звернені в centerof задньому сидінні. Старші діти можуть сидіти обличчям передніх сидінь і їх, як правило, розташовані за водієм або пасажиром, щоб використовувати плече / поясні ремені.

Q. що клямка?

LATCH означає Нижня якоря й ремені для дітей. Це місце малолітражного автомобіля установку системи. Нижні гачки прикріплені між нижній задній частині сидіння і себе. Троса шматок ремінцем з ременя безпеки матеріалу з затискач кріплення переднього облицювання Автокрісла і запобігає надмірне рух голови дитини в ДТП.

Питання: Що таке Tether?

Тросі ремінцем з ременя безпеки матеріалу з кліпом. Він прикріплюється до кліпів на сидіння і забезпечує фронтальна Автокрісла. В аварії він запобігає надмірне переміщення крісла та голову дитини, зниження тяжкості травм.

Q. Як я можу сказати, коли моя дитина готовий до використання ременів автокрісла без дитяче сидіння?

Ваша дитина буде готове до використання стриманість системи безпеки автомобіля, коли він / вона може Сіталл шлях назад на сидіння і може зігнути коліна зручно по краю сидіння. Пояс перетинає плече між шиєю і плечем і поясний ремінь низька і стосується стегон. Ваша дитина повинна бути в змозі залишатися на своїх місцях всю поїздку.

В. Чи може місце малолітражного автомобіля безпечно використовуватися в літаку?

Так, може. Авіакомпанії вимагають діти у віці 2 років і молодше, щоб бути затвердженим в автокріслах. Сидіння мають бути 16 дюймів або менше, щоб поміститися в літаку місць. Телефонуйте вперед і з’ясувати Ifyour сидіння затвердженим сидіння. Після того як на літаку, господиня / ES, зможуть assistyou.

В. Чи безпечно для мене використовувати вживані Автокрісла?

Так, це безпечно для використання вживаних Автокрісла умови, що ви робите перевірку безпеки. Пояси і ремені не повинні бути зношені або тріщини. Там не повинно бути ніяких тріщин або розривів у сидіння і сидіння повинна легко відкидатися назад і залишатися у вертикальному положенні, коли дитина сидить. Подивіться в історії місце, якщо він був в автокатастрофі, не купуйте його, його здатність безпечно стримувати ваша дитина був скомпрометований. Якщо сидіння не приходить з ручним зв’яжіться з виробником для забезпечення місце буде правильно installed.If місце є більш ніж 5 років не використовувати його, він, можливо, був в аварії і старше Автокрісла не може вписуватися в нові моделі автомобілів.

Питання: Що робити, якщо моя дитина автокрісло нагадав?

У більшості випадків, виробник надасть вам інструкції, що робити, якщо місце малолітражного автомобіля нагадав. У деяких випадках вони замінять його безкоштовно вони будуть мати ви приносите його де-небудь, щоб отримати запасні частини також без будь-яких витрат для Вас.

В. Чи дитячі автокрісла для дітей з особливими потребами?

Діти з особливими потребами можуть знадобитися різні утримуючі системи. Обговорити ваші варіанти з вашим педіатром. Агентств, таких як тюлені Великодня є програми і відомості про Автокрісла для дітей з особливими потребами.

Питання: Що таке найкращий тип проводів для мого дитяче автокрісло?

Є чотири типи джгутів в Автокрісла. Шість-точкові ремені безпеки має два ременя на плечі, два на стегнах і два в промежині. П’яти-точкові ремені безпеки має два ременя на плечі, два в стегнах і один в промежині. T-щит м’який трикутник, засувки на промежину у той час як верхній щит сходить з над головою і засувки на промежину також. Найбезпечніший джгути є п’яти-шести-точкові ремені. Ці запобігання надмірних переміщень дитини при аварії. T щит і над головою щит дозволяють занадто багато місця і може призвести до вашої дитини, щоб бути викинутий з автомобіля при аварії.

на закінчення

Ви ніколи не помилитеся, якщо ви допустите помилку на стороні застереження, коли йдеться про вашу дитину. Розмір і вага вашої дитини, а також вашого бюджету буде вирішити, який тип сидінь ви купите. Ця стаття дала вам кілька порад, щоб зберегти ваш дитина в безпеці, поки їхати з вами в машині.

(C) www.1st-babies.com

Передрук людину відчувати себе вільно публікувати цю статтю на своєму сайті, але ви повинні погодитися залишити все активні посилання, що містяться в ‘Про автора’ недоторканим і “як є”, а не ховається за Java або перенаправити сценарій.

Про автора
Мартін Сміт є успішним письменником надання консультацій для споживачів на придбання різних Дитячі постільні приналежності, яка включає Дитячі коляски, Автокрісла і багато іншого! Його численні статті передбачають чудово досліджував ресурс цікавою та актуальною інформацією.