Безкоштовно для друку Baby Shower запрошення повне керівництво по безкоштовним душем запрошує

Безкоштовно для друку запрошень душа дитини є відмінним варіантом, який ви можете звернутися, щоб заощадити гроші при плануванні душ. Інтернет пропонує безкоштовні запрошення (у формат зображення. JPG або. BMP розширення файлу), який можна завантажити на свій комп’ютер. Нижче наводиться довідкова інформація про те, як їх використовувати.

-На веб-сторінці, натисніть на посилання, щоб завантажити файл або групу файлів (стислому), що містять запрошення душа дитини дизайні.

-За допомогою Picture-програму перегляду, відкрийте файл. Якщо ви завантажили групу файлів, ви, можливо, доведеться розпакувати їх, щоб показати окремі файли і вибрати той, який підходить для вашої теми душа дитини.

-Загальний розмір запрошення є четверте лист розміру паперу. Однак більшість друку запрошень параметри за допомогою повного розміру листи папір для однієї карти. Так йде справа, бо сторінка розділена на чотири рівні частини, і врешті-решт склав сформувати ¼ розміру запрошення.

-Дивлячись на сторінку, деякі макети демаркаційну лінію, щоб розділити сторінку на чотири частини. Якщо ви завантажили не має роздільну лінію, не хвилюйтеся, ви все одно можете зібрати його легко.

-Верхній лівій частині сторінки знаходиться в передній частині карти. Це де основний дизайн карти знаходиться. Ви можете помітити, він інвертується, викладені і при друку. Це нормально, так як стане вертикально після складання.

-У лівій нижній частині сторінки зліва всередині карти і порожньо в більшості карт.

-У правій нижній частині сторінки знаходиться прямо всередині карти. У деяких місцях, безкоштовні запрошення душа дитини б вірші надруковані на цю частину. Інші залиште це поле порожнім, щоб дозволити вам додати деталі партії.

-Верхній правій частині паперу служить в якості задньої частини карти, де адреса веб-сайту, де карта була завантажена з друку.

-Щоб зібрати карти, складіть папери хрест-навхрест в два рази, а потім знову раз навпіл, зменшуючи папери у чверть початкового розміру. На даний момент, перевернутий друкований дизайн став вертикально і взяла на себе лицьовій стороні картки. Для акуратний збірки, клей країв карти разом.

Якщо ви більше розбираються в комп’ютерах, ви можете налаштувати те, що ви завантажили. У цьому випадку, використовуйте вільний для редагування фотографій або програмного забезпечення настільних видавничих систем. За допомогою програмного забезпечення, додавання тексту в будь-якій частині карти або додавання інших знімків в гармонії з вашої теми душа дитини. Дайте запрошення оплачений погляд, роздрукувавши деталі вашого душа дитини, а не писати їх вручну. Просто переконайтеся, що тримати кредити на спині, так як це все ще головним чином роботу сайту, а не свої власні.

Ось остання порада, щоб додати Зін вашого безкоштовне запрошення: використовуйте спеціальний папір замість білому папері. Існують різні листи розміром спеціального паперу різної фактури, кольору, товщини і ароматів! Щоб завершити замовлення поглядом, купити відповідні конверти.

Якщо ви тримаєте в руках формальний, вишуканої вечері або невимушений, невибагливий другий сніданок, додати хвилювання до Вашої душа дитини, не витрачаючи грошей. Скористайтеся безкоштовним друку запрошень душа дитини, щоб зачарувати ваших гостей в передчутті приходу вашого комплекту радості!