Вагітна судоми – 5 причин болю в животі під час вагітності

Які можливі причини болю в животі під час вагітності? Якщо ви лякайтеся? Чому вони виникають? Всі ці питання, які обидва нещодавно вагітним і жінкам, які є більш досвідченими запитати. Ви повинні прагнути бути в змозі ідентифікувати ознаки і симптоми нормальної та надмірної болю в животі. Це тому, що знаючи різниці між обома типами судом потенційно може врятувати ваше життя. Мета цієї статті полягає в розширенні можливостей вам, що здатність, показуючи 5 причин вагітності судоми.

1. Коли ембріон імплантується в стінки матки, це може викликати біль у животі. Це відбувається протягом першого триместру, і як правило, не про що турбуватися, тому що це нормально.

2. Під час другого триместру вагітності, матка починає розширюватися. Це розширення зв’язок і м’язів, що підтримують матку у зв’язку з тим, що ваша дитина росте більше. У результаті цього розширення, тупий біль на рівні живота може статися. Ви можете також випробувати різкий біль на одній стороні живота, яка зазвичай відбувається, коли ви піднімається з положення сидячи.

3. Якщо у вас виникли судоми вагітних під час третього триместру вагітності, то це, швидше за все, через стан, який називається Брекстон-Хікса. Цей стан зазвичай супроводжує помилкове праці, який є нерегулярним і часто безболісні жорсткість матки. Переконайтеся, що ви йдете в лікарню, якщо це вироджується в регулярні спазми яка супроводжується вагінальних виділень або якщо ваш відходять води, тому що ви насправді може відчувати реальний праця в цій точці.

4. Як тільки ви починаєте помічати, що ваші судоми вагітності дуже сильні, і що вони затримуються на деякий час без ослаблення, вам слід звернутися до охорони здоров’я дарувальник, тому що це може бути ознакою того, що є більш серйозна проблема пов’язана з вашою болю в животі. Іноді ви можете також помітити, що ви кровотеча через піхву або відчувають непритомність. Умови, які можуть бути відповідальні за це включають, але не обмежуються ними, такі, позаматкової вагітності, прееклампсія, і так далі.

5. Передчасних пологів є ще однією поширеною причиною судом вагітних. Він характеризується наявністю тазових тиск, регулярні перейми, піхви і період, як затискачі до вашого 37 тижня вагітності. Однак рекомендується, що ви звернетеся до лікаря, якщо ви помітили ці ознаки.

У той час як ви вагітні, ви повинні спробувати отримати як можна більше за інших, як ви можете. Ви повинні розуміти, що ви тепер відповідальні за когось ще, крім тільки себе. Крім того, лежачи і розслабляючий є одним з кращих способів зняти спазми вагітності.