Вибір імені для дитини – вибір модних або традиційні

Списки дитячих імен завжди весело дивитися, будь ви шукаєте ім’я для скоро-к-бути-народився хлопчик чи дівчинка, цікаво, про популярність вашого власного імені, або просто цікаво про те, що імен немовляти В даний час гаряче.

Що я знаходжу особливо цікавим є відстеження популярності дитячих імен протягом десятиліть. Переглядаючи списки уряду США дитині ім’я з 1880 по теперішній час деякі кумедні моделі з’являються, зокрема, щодо дитячих імен для дівчаток.

Наприклад, у вікторіанські часи біблійні імена, такі, як Марія, Сара і Рут були дуже популярні для новонароджених дівчаток. Були також багато імен немовляти, який звучав дуже старомодним до мене, як дитина росла в 1960-і роки, в тому числі імена, як Марта, Аліса, Берта і Мінні.

З 1920-х до 1950-х років деякі імена дитини зросла в популярності. Наприклад, я пішов до школи з багатьма Susans, Debbies, Patricias і Lindas. Всі ці дитячих імен відтоді зменшилася, повинні бути замінені, в 1980-х, з незвичайних імен, таких як Дженніфер, Джессіка і Ніколь. Коли я був бібліотекарем дітей у 1980-х роках мої дошкільного storyhours були заселені з дівчатами ім’я Лорен і Дженні, і маленькі хлопчики на ім’я Алекс і Метью.

Зовсім недавно там було багато відновлення інтересу до більш “старомодні” Baby імена, як Ханна, Ебігейл і Етан, а також багато біблійні імена, такі як Сара, Рахель, Джошуа, Якове, і Самуїла. Там же був сплеск нетрадиційних імен немовляти як Медісон, Ешлі і Бріанна для новонароджених дівчаток, і Брендон Logan і для хлопчиків.

Цікаво розглянути, як і чому подібного розвитку подій. Іноді, я підозрюю, популярність конкретного актора або вигаданий персонаж може призвести до багато немовлят з певним ім’ям. Наприклад, були деякі з Lauras народилися в 1970-х і 1980-х років отримала назву запропонованої старших братів і сестер, які росли, спостерігаючи за “Будиночок в прерії”? Чи були пов’язані з супер популярної Лаври “General Hospital” слава?

Сьогодні Медісон дуже високий рейтинг дитині ім’я для дівчаток (рейтинг № 3 у 2003 році), але, коли фільм «Сплеск» вийшов в 1984 році, персонаж Тома Хенкса сказав Деріл Ханна характеру про те, що Медісон ні сумлінним ім’я.

У той час як імена новонароджених дівчаток “здаються цілком залежить від примх моди і десятки списків може радикально змінитися з плином часу, я помітив, що, загалом, верхня імен немовляти для хлопчиків залишаються набагато більш стабільною. Такі імена, як Джон, Вільям і Джеймс багаторічники, можливо, тому, хлопчиків часто названі по імені їх батьків, увічнення популярність деяких імен немовляти з покоління в покоління. «Юніор» чинника в бік, хлопчики також менш схильні приділяти химерні назви.

Порівняння зигзагів моє власне ім’я, Барбара, з тими, ім’я мого чоловіка, Роберт, добре ілюструє різницю в стабільності між дівчинка імена та імена хлопчика з плином часу.

Мене звуть став популярний в 1930-х, 40-х і 50-х років, досягнувши позицію № 2 в дитячих популярність назву, яка вона вперто проходив з 1937 по 1944 рік. Коли я був присутній аспірантуру, класу близько сорока студентів, було не менше трьох бебі-бумерів імені Барбара. Я повинен подякувати актриса Барбара Стенвік для цього? На жаль, моє ім’я пізніше переніс повільний, стійкий спад і поміщений в жалюгідне число 628 позицію за популярністю дитячих імен перелік для США в 2003 році.

Роберт, з іншого боку, пережив мінливості дитини популярності назві. Він провів у бажане місце на десятку найпопулярніших дитячих імен список щороку з 1896 до кінця 1980-х років, часто пік під номером 1 між 1920 і 1950-х. Вона поступово зменшилися з 1990-х років, але все ж таки вдалося провести респектабельних слот номер 35 у 2003 році.

При іменуванні дитини Є, звичайно, багато інших пунктів, щоб розглянути, крім як популярний або унікальний звуть. Ось деякі корисні поради, які ви можете використовувати з іншими дітьми, щоб отримати їх участь у виборі назви для нової дитини і зробити процес веселощів:

1. Дитячі імена повинні піти приємно з звук вашого прізвища. Крім того, вибрати ім’я та по батькові, які йдуть разом добре. (Тому, можливо, не те, як Erasmus Вельзевул Сміта!)

2. Коли ваша сім’я знаходить ім’я вам все подобається, подивіться на ініціали бути впевнені, що ви не даєте нового дитину ім’ям з ініціалами, які зроблять людей сміятися. (Тому, можливо, не Памела Iris Зелена, що одно свиня!)

3. Ви не могли б хотіти дитину ім’ям, яке настільки незвично, що інші діти будуть сміятися над ваш молодший брат або сестра, як він чи вона росте. (Тому, можливо, не Rosebud або патоки!)

4. Ви також не можете дитині ім’я, яке так модно, що це буде звучати смішно до того часу дитина вже десять років. (Тому, можливо, не сонце!)

5. Ви, напевно, не повинні вибрати ім’я, яке дуже мило для чарівний маленька дитина, але звучатиме нерозумно, коли дитина підросте. (Тому, можливо, не Dimples!)

6. Уникайте дитячих імен, які могли б виробляти образливі прізвиська, коли люди їх скоротити. (Тому, можливо, не Smellonius або Смердючий на короткі!)

7. Ви і ваша сім’я, можливо, не потрібно ім’я, що так важко заклинання або вимовляється, що люди завжди будуть отримати його не так і ваш бідний маленький брат або сестра буде йти по життю виправленню людей. (Тому, можливо, не те, як розпечене, або це Incandessints?)

8. Ви і ваша сім’я могли б хотіти вибрати ім’я дитині на честь улюблених родичів або предків, або спеціальні імена, які показують етнічне коріння вашої родини. Можна навіть знайти спеціальну назву з книги чи фільму, який ви любите. (Як і Гаррі?)

9. Ви можете подивитися через книги дитячих імен і вибрати той, який має особливе значення, що Вам подобається – “. Хоробрих”, може бути, те, що означає «солодкий» або «добрий» або (Тому, можливо, не слабак!)

10. Ви можете думати про імена, які будуть йти добре з вашим ім’ям та інших братів і сестер імена, так що якщо мама або тато закликаємо вас всіх на вечерю або підписання листівку на день народження до бабусі він не звучатиме занадто божевільним .
(Таким чином, можливо, не “З Днем Народження, бабуся! Любов, Джоуї, Сінді і Dweevo!”)

Існують сотні імен чекає вас там, так що удачі на вашому пошуку ідеального ім’я!