Вибір імені для дитини значення

Початковий, ми прагнули створити список відмітних жіночий титули, які сягають корінням у традиції та мову, хоча, що традиція як струму, оскільки останнє десятиліття або близько того. Ми шукаємо лідерів, яка має сенс і походження, що означає, так що поки це, можливо, не буде повністю спеціальна дитяча жіночий термін, кожна назва на нашому записі включає в себе історію плюс звичай, який має на увазі річ для жінки, яка поставить на Назва для неї весь спосіб життя, так і для людей, які дають на її назві.

Звідси випливає, що триматися осторонь від “вигаданих” лідерів, які іноді невеликі набагато більше, ніж яєчня слів. Будь-хто може грати Ерудит – придумувати використанням назви для будь-якого справжнього окремих Буде потрібно трохи набагато більше участі навколо елемента в ім’я-дарувальника. Отже, на цьому записі новонародженого відмінних назв леді, ви не відкриєте для себе вигадані назви в тому числі Jelinda або Tammytha, яка, хоч і, безсумнівно, особливим, що не заголовком слід виконати у вашій величезній переважна більшість матерів і батьків.

Нарешті, для, ймовірно, найбільш частини, ми йдемо модель скручування нинішню назву його порушення етапу до інших людей. Дані рекомендації з Madecynne і Maddysone тенденція, яка останнім часом любить підвищеного визнання. Але часто ми складаються з визнаних варіант заснований визначити, якщо варіант має “унікальний” характеристиками і, як правило, цікаво.

Навколо оголошення до належної, ви знайдете деякі лідери сорока дівчаток, які мають відмінні і конкретних атрибутів людини. Сподіваюся, що переважна більшість у назві ви не будете мати на увазі. Але вони “реальні” лідерів у зв’язку з тим, що вони кореняться всередині мови і традицій, незалежно від того, незалежно від того, вони відбулися останні 12 місяців або в попередні тисячоліття.