Ви себе відчуваєте розчарування безпліддя безумства

У ході своїх досліджень я виявив нещодавно деякі разючі статистичні дані з приводу безпліддя, безпліддя наркотики, показники успіху безпліддя клініки і фахівців, а потім і деякі чудові історії надії для тих, хто хотів би прийняти більш природний шлях подолання безпліддя. Хоча я часто вважають за краще дивитися на світлу сторону речей і намагатися залишитися позитивними, я не міг не стати завалені гнів і страх для жінок і пар, які готові пройти через стільки, щоб мати дитину, м’яко кажучи .

Бачите, у спробі, щоб спробувати поставити деякі точні цифри у моєму дослідженні я спробував з’ясувати, статистичні дані, що показують відсоток успіху різних сучасних методів лікування безпліддя. Що я знайшов, замість цього було багато інформації про те, чому будь-яка статистика може бути не точним. Безпліддя клінік та спеціалізованих сказати, що це важко, щоб отримати точне вимірювання їх успіху, тому що у багатьох жінок є багато різних проблем, які можуть вплинути на ефективність різних методів лікування безпліддя, а потім вони можуть показати успіх ставки у всьому діапазоні 40-50% у той час як дисконтування жінки у віці старше 42 і жінки, які не могли не знаючи ніколи не буде в змозі фізично завагітніти … і далі і далі і далі

Мені було дуже смішно, що автор нової книги з природничих і цілісний методи лікування безпліддя було рівно 42 років, коли завагітніла, будучи сказаним, що вона ніколи не зможе мати дитини. Ця жінка Ліза Олсон, і це було роботою її життя, щоб спочатку дітей, а потім, по-друге, поділитися з іншими жінками, як вона завагітніла, будучи сказаним з боку медичної спільноти, що це ніколи не трапиться для неї. На щастя для всіх зацікавлених сторін … для неї, її родини та навіть для вас, це просто було не так, і пані Олсон просто не здавався.

Що зробив Лізі було безпліддя досліджень і природні методи лікування безпліддя використанням китайської медицини, а також заглянув у бізнесі безпліддя фахівців та клінік, щоб дізнатися правду про деякі з цих методів лікування. Що вона знайшла була шокуючою і досить вбивчий. Я не можу сказати набагато більше тут, але дозвольте мені запитати вас, як багато сенсу він робить, щоб змусити організм людини робити те, що ви хочете з хімічними речовинами і препаратами, які, як було показано пошкодити органи, які необхідні для відтворення, коли ви знаходитесь намагаєтеся завагітніти? Я шкодую, але це просто не має сенсу для мене. На мій погляд, це дуже схоже на лікування людини з ED з фармацевтичним замість того, щоб з’ясувати, що основне питання може бути або депресії з таблеткою а намагаються розкрити основну причину. Так, сучасна медицина має своє місце, але якою ціною були у нас все вийшло з фармацевтичними компаніями для швидкого вирішення?

Тепер постає питання про вартість. Типовий раунд ЕКО обійдеться вам близько десяти тисяч доларів. Швидше за все, що будь-яка клініка, яка говорить вам що-небудь дешевше буде вітру до отримання вами на задньому кінці з додаткових зборів і нікель і десять центів ви до смерті. Я жалкую, що це правда, і ви можете розраховувати на оплату від $ 10 000 і $ 15 000 за курс лікування ЕКО без гарантії, що ви станете вагітні. Ніякі гроші назад, якщо ви не не задоволені. Ніякі гроші назад, якщо у вас погана реакція на наркотики. Немає поцілунок і ніяких гарантій, що ви станете вагітної коли. Ви могли б дати шанси і сказали, що є хороший шанс, що враховуючи ваш молодий вік і те, що ви в хорошій фізичній формі, що Ви могли завагітніти в перший місяць, але ніхто не може обіцяти вам, що. Запитайте Ліза Олсон, скільки їй років, коли їй сказали, вона просто не могла завагітніти.

Найстрашніше для мене є те, що більшість практиків охорони здоров’я запропонує курс лікування майже сухо після даючи вам типовий попередження про побічних ефектів препарату не надто замислюючись до того, що насправді працював на інших. Так, що домігся значних успіхів не тільки ті, які не мали ніякого успіху завагітніти самостійно, але для жінок, які були сказані родючості фахівець, що вони ніколи не могли б собі уявити. Чи не правда, говорять багато про що для вас? Хіба це не повинно бути основний курс лікування, враховуючи, що це абсолютно неінвазивний і цілісний і природний в природі?

Вибір залишається за вами. Ви можете йти по шляху і процедури практикуються фахівець родючості і плодовитості клінік завуальованим з природною практикою першою або спробувати шлях, який працював для багатьох, які не мали успіх з фахівцями і врятувати себе вартість нового автомобіля. Вибір за вами, але здоровий глузд часто має більше сенсу, ніж поради, що даються деяким дуже освічені люди.