Ви хочете стати донором сперми

Коли ви шукаєте прийняти участь у штучному заплідненні або хочете стати донором сперми, є кілька речей, які ви повинні знати. Більшість клінік і банків сперми отримувати дзвінки на щоденній основі, бажають знати, як подарувати, і які гроші там повинні бути зроблені. Ось деякі загальні базові речі, які ви повинні знати:

вимога
Чоловіки повинні знати заздалегідь, що часто клініки буде відкидати 90-95% всіх заявників, які йдуть через двері на щорічній основі, вони мають дуже суворі правила і положення, починаючи з вашого віку, ви повинні бути впевнені, що ви у віці від 18 до 35, хтось, хто не курить, і не робить питну регулярної звичкою. Крім того, якщо ви змогли пройти повз цієї точки, ви пройдете через фізичні, аналізів крові та повної медичної історії.

старанності
Часто хлопці отримують враження, що ви зможете ходити в, заповнити документи, а потім пожертвувати і залишити. Але насправді, коли ви збираєтеся бути донором сперми ви дивитеся на вступ в банк сперми або клініку або

Чого очікувати
Ви можете розраховувати на повне медичне обстеження, в тому числі крові та аналіз сперми, і вам може бути запропоновано відвідати знову протягом наступних іспит в три або шість місяців.
У банку сперми вам будуть платити для кожного зразка, як правило, десь між $ 50-100 в зразку.

Куди піти
Ви можете рекламувати себе, щоб стати донором сперми на спільного виховання сайту або знайти банк сперми або безпліддя поруч з вами. Скажіть, що ви хочете стати донором сперми.

Це те, що потрібно поставитися дуже серйозно, і якщо ви не впевнені, чи готові ви пожертвувати сперми, ніж ви завжди можете зателефонувати і записатися на прийом, дізнатися, що це все про, часу і самовідданості необхідно, і те, що все буде бути задані і потрібно від вас.