Другий раз пощастило – друга вагітність і її радощами

Перша вагітність приносить радість материнства для жінки і друга вагітність дозволяє їй насолоджуватися цим. Поки вона була її перша народилася, вона була сповнена очікуванні невідомого, страх і впевнені в її можливості виховання життям. Тим не менш, вдруге, вона готова з почуттям “дежа вю”.

готуємося
Це завжди безпечно тримати часовий проміжок у чотири роки між двома вагітностями. Це допомагає матері правильно підняти перший, хто шкільного віку до своєї другої вагітності. Тіло також потрібен час, щоб підготуватися для другої дитини. Якби була якась проблема під час першої вагітності, або якщо перша дитина має деякі генетичні проблеми, мати повинна проконсультуватися зі своїм лікарем перед зачаттям знову. Немає двох вагітностей не те ж саме, навіть якщо у неї не було проблеми в перший раз, немає ніякої гарантії, що вона буде мати гладку вітрило в секунду. Вона може бути більше ранкової нудоти, ніж раніше або менше. Але вона буде менше часу, щоб відпочити, як вона вже має одну дитину доглядати. Вона також виявите, що її тіло приймає іншу форму, м’язи і матки знаходяться менш тугий, ніж раніше.

питання потрібно запитати лікарів
Перший раз мати недосвідчена людина, тому вона має тенденцію йти на все, лікар призначає для неї. Тепер, коли вона є ветераном, у неї може бути багато речей, щоб поставити під час своєї другої вагітності. Вона може вибрати інший метод народження дитини, яка може бути менш болючим. Якщо у неї було кесарів в перший раз, вона повинна сказати, що з лікарем перед поставкою. Все не до ускладнень вагітності Неважливо, наскільки малий вони повинні бути обговорені з лікарем. Якщо вона планує для стерилізації після другої дитини, вона також повинна поговорити про це з лікарем.

підготовки першого народився для нового прибуття
Поруч з матір’ю, інша людина, чиє життя піддається повної зміни через другої вагітності є першою дитиною. Раптом від того, центром тяжіння, він повинен звільнити місце для нової зірки. Тому мати повинна підготувати її для старшої дитини молодшому. Багато чого залежить від віку дитини старшого, малюк буде не в змозі розібратися в ситуації і попиту більше уваги з боку матері. Тому мати повинна тонко зробити дитині зрозуміти, що він, як важливо для неї, як новий, але новий має потребу в ній більше. Якщо дитина постарше, мати може пояснити “факти з життя” до дитини і взяти його з собою до лікаря, щоб він міг побачити новий дитина росте всередині неї. Після того, як дитина вдома, старша може допомогти матері доглядати за новим. Це допоможе зменшити будь-які ревниво, що він може відчувати себе за його брата.

В даний час він є нормою мати невеликий сім’ї з двома дітьми. Таким чином, друга вагітність повинні користуватися більше, як це востаннє, що мати буде відчувати життя пульсує всередині неї.