Душа дитини торти – Як купити чи зробити чудові пироги дитини, який здивує ваших гостей

Як ви можете мати повний душа дитини без тортів душа дитини?

Торта немовляти більше, ніж вологі, смачні солодощі, щоб поїсти. Ви можете використовувати його як прекрасне центральним душа дитини, щоб зробити спеціальні настройки партії, що кожен гість може поділитися і насолоджуватися.

Також включіть торт душа дитини випічки у веселі ігри, душа дитини, якщо ви хочете зробити особливим і незабутнім моментом, що мама-к-бути може плекати протягом тривалого часу.

Що робити, якщо ви шукаєте щось, що може зробити потрійний обов’язки для вашої дитини душ? Пелюшки торт прикрашений усіма видами дитячі товари це ваш кращий вибір – це не їстівне!

Тримати Керівництво нижче у вашому розумі. Ви побачите, що є торти пекарні дизайн для вас це просто оснащення.

1. Налаштуйте тему партії і бюджет, це допоможе вам зосередитися на тому, що вам дійсно потрібно.

2. Виїзд 4 або 5 пекарень (принаймні). Подивіться на їхні фотографії торта і попросити зразок смаку.

3. Прийняти рішення на торті, що більшість відповідає вашим потребам. Скажіть пекар, скільки людей візьме участь вашої партії, щоб вони не помилитися в розмірах. (Стандартна торт круглої обслуговує близько восьми до десяти осіб. 11 х 9 х 2 дюйми торт листа обслуговує до п’ятнадцяти осіб.)

4. Скажіть, в який день пекаря і в який час душа почне. (Ви повинні замовити торт мінімум на один тиждень заздалегідь з душу.

5. Оплата 50 відсотків депозиту. Запитайте пекарню, щоб доставити торт прямо на Ваш розташування душ (знову ж, не забудьте повідомити їм дату і час!).

Замість традиційних тортів дитини, спробуйте випічки партію дитинчат кекси якої гості можуть морозу і прикрасити.

Ви навіть можете спробувати ідею торт Автограф – це аркуш торт є тільки стандартні “Вітаємо!” Напис на ньому, а решта покинули рівнину. Гості попросили підписати їх імена на торті, коли вони приходять.

І уявіть собі, торт з фото мами або класичний сайт пух на ньому! Єдине, що вам потрібно зробити, це вибрати одну фотографію мами-к-бути чи будь-які графіки, пов’язані з вашою темою душ. Пекарня підірве фото і прикрасити навколо нього для вас – це виглядає здорово і недорого!

Неважливо, що ви шукаєте, віддаєте своє серце і енергію в торті планування, ідей не безмежні.