Діти здорові петлі дієти на заміщення

Ви можете дати вашим дітям здоровий вибір дієти, яка буде як і раніше тримати їх працювати, щоб, а не від, за обіднім столом. Секрет здорового харчування діти часто просто заміщення. Замість того, щоб давати їм продукти в їх дієті з високим вмістом жиру або сумнівні в дієтичних вигоди, замінити кілька інгредієнтів, які не змінять смак, але буде тримати ваші діти здорові. Наприклад, при прийнятті фрикадельки для спагетті, це гарна ідея, щоб замінити цільної пшениці або булгур сухарі для деяких з яловичого фаршу і випікати фрикадельки, а не смаження них.

Інші ідеї рецепт для дітей здорову дієту включають покриття курячих пропозицій в мигдальною скоринці і цільного зерна і готувати їх у духовці, а не у фритюрі в олії. Це робить для хрусткої, смачної курячі палички з половиною жиру звичайних.

Іншим дітям здорові ідеї рецепт дієти, щоб зробити запечені боби в основне блюдо, додавши ковбасу куркою та шпинатом. Запечена квасоля з низьким вмістом жиру і високим вмістом білка, додаючи до дітей здорові дієтичні страви.

Використання цільного зерна сухарях і цільнозернових пластівців із зерна злаків, ви можете зробити свій власний домашній рибні палички. Знову ж, готувати їх у духовці замість фритюру і заощадити на жири і холестерин як частина дітей здорової дієти.

Оновлення недбалий Джо як частина здорового харчування дітей, готуючи вниз нарізані гриби і нарізаний кубиками свіжого помідора зробити пікантний соус додати спертися яловичого фаршу.

Піца пепероні можете отримати ремонт з використанням цільного зерна тісто, додавши, пюре з гарбуза з томатним соусом для збільшення бета-каротину і клітковини, і підставляючи Туреччини пепероні для доливання.

Вирізати свиняча вирізка в довгі філе і хліб його з тим же покриттям, як курячі палички для смачної вечері діти здорові дієти.

Фаршировані чізбургери смачною альтернативою до налипання сир зверху гамбургера. Просто форма пісне м’ясо пиріжки навколо сир і варити, як звичайно. Використання пісне м’ясо, реальний сир замість сиру оброблені харчові продукти і цільні зерна булочки робить цю їжу частина дітей здорової дієти.

Пам’ятайте, що в центрі діти здорові рецепти дієти є проста ідея заміни менш здорових інгредієнтів для більш здорових інгредієнтів. Ви можете зробити це практично з будь-яким з улюблених страв ваших дітей. Не забудьте змінити інгредієнти, які не будуть корінним чином змінити аромат, щоб ваша дитина навряд чи помітите різницю взагалі. Ви також можете тільки хочете змінити рецепт злегка, а потім змінити його трохи більше кожного разу, коли він служив, поки вони не звикли до повністю здоровим варіації. Наприклад, коли перший робить рецепт піци вище, ви можете змінити тільки до Туреччини пепероні. Наступного разу ви робите піцу, перейдіть тісто для цільного зерна, а потім, нарешті, додайте пюре з гарбуза з томатним соусом. Ваша дитина може бути менше шансів помітити тонкі зміни рецепта протягом довгого часу, ніж повний перехід на дітей здоровий рецепт дієти все відразу.