Дієта для дітей

Коли ваша дитина може сидіти з підтримкою, утримуючи його голову нерухомо, і може приймати їжу від рот з ложки і ковтати його легко, це дуже вдалий час, щоб перейти до наступного етапу дієти. Це зазвичай відбувається, коли дитина від 4 до 6 місяців.

Перша їжа вашої дитини можете з’їсти дитину зернових. Після зернових дитини, ви можете дати вашій дитині рис, потім вівсянку. Пізніше, коли він знає, як пити з немовлят маленьку чашку, ви можете дати йому свіжий фруктовий сік стиск для його вітамін C.

Коли ваша дитина досягла 6 до 8 місяців, тепер він може тримати і вхопитися речей. Він може сидіти без підтримки, і він може почати жувати їжу. Кращих продуктів, які ви можете дати йому на його етапі є пюре, пюре, і напружені продукти. Ви можете спробувати варити картоплю чи моркву, а потім це пюре. Ви також можете дати м’які фрукти для нього є.

Пізніше, ви можете дати йому напруженими м’яса; приготовані і пюре з сухих бобів, та Костею і приготовлену рибу.

У віці від 8 до 10 місяців, ваша дитина може взяти повний укус продукти. Він може підібрати дрібні шматочки, і він може прогодувати себе. Ви можете перейти до наступного рівня їжу, яку готують і пюре з яєчних жовтків і Сир і йогурт. Ви також можете дати йому крекери, невеликі шматочки варених овочів і очищені ягоди.

Коли дитина досягає віку від 10 до 12 місяців, тепер він може жувати і ковтати їжу пюре. Ви можете дати йому м’яку їжу, що інші члени родини можуть з’їсти як крекери, хлібні злаки, приготоване м’ясо, горох і сочевиця, і приготовані яєчні жовтки.

Найкраще пропонувати дитині 3 невеликих кількостей їжі кожен день. Старша дитина може з’їсти більшу кількість твердої їжі в день. Найкраще, щоб дозволити вашій дитині вибрати, скільки він з’їсть. Ніколи не застосовуйте силу, ні заохочувати вашої дитини є більше, ніж він хоче їсти.