Елмо знає ваше ім’я – ще один захоплюючий іграшки від Ціна Фішер

Не багато цифри дитинстві любили залишатися навіть після декількох років або навіть десятиліть. Коли ми думаємо про дитинство цифри, Вулиця Сезам автоматично приходить на розум. Існує лише те особливого в цих незвичайних персонажів. Наприклад, вони навчали дітей необхідні приклади реальних життєвих ситуаціях протягом майже 40 років. Їх конкретні популярність може бути пов’язано з багатьма речами, в тому числі їх утворення іграшки створені, щоб зробити приємне відкриття для дуже маленьких дітей. Один дуже відомий Вулиця Сезам Елмо іграшки це знає ваше ім’я від Fisher-Price.

Говорячи про Elmo, це, безумовно, знайоме ім’я будь-якій сім’ї з маленькими дітьми. Цей знаменитий весело дивлячись ляльки створені Ціна Фішер завоював серця багатьох дітей (і їх батьків) з його дивно інтерактивними можливостями. Елмо знає ваше ім’я з’явилося приблизно в той же час, як Tickle-Me Elmo, і обидва були весь час улюбленої і раптової успіхом серед дітей і дорослих, а також. Тепер, новітні Елмо ляльки, звані Elmo Live, також взяв на себе ринок штурмом з його розширені інтерактивні та освітні можливості.

Отже, що робить Елмо знає ваше ім’я відрізняється від двох інших надзвичайно успішно ляльки Елмо?

Це Елмо 12 “приємний плюшевий характер. Коли ви стискаєте кнопку в руці або обійняти його і натиснути кнопку на динамік в животику, Elmo буду говорити. З мінімальним програмуванням, ви можете налаштувати зміст його промови , які можуть включати привітання, ім’я вашої дитини, його улюблений колір і їжу, і навіть її улюблені пісні. Існує також внутрішній годинник так, щоб те, що Елмо говорить буде змінюватися в залежності від часу доби (вранці, вдень і ввечері) . Це ідеальний варіант для маленьких дітей, щоб навчитися реагувати на зміни часу протягом дня. Що може бути краще займатися освітніми іграшками навколишні мило і Huggable Elmo!

Елмо знає ваше ім’я захоплююче подарунок для дітей у віці від 18 місяців до 3 років. Діти на цьому етапі зазвичай ставати все більш і більш чуйно реагувати на те, що оточує його, і починає вчити різних людей, продуктів харчування, кольорів і форм, і це прекрасно Elmo взаємодіє з тим, що ваша дитина розвивається. Багато клієнтів висловили особливу вдячність за можливість планування, так як це допомогло їхніх дітей, щоб зрозуміти, що повинно бути зроблено в різний час доби.

Якби ми були підвести підсумки двох інших Elmos в одному реченні – Tickle Me Elmo-це все про лоскоче і новітніх Elmo жити, може діяти так само, як реальна людина може. Обидва вони можуть запропонувати величезне задоволення для дітей, а також дорослих. У зв’язку з цим, Елмо знає ваше ім’я більше для дітей. Якщо у вашої дитини, які виявляються у фазі початкового вивчення мови і виявлення об’єктів, Елмо знає ваше ім’я буде просто велика іграшка йому дати.