Знаючи зв’язок СПКЯ і безпліддя

СПКЯ і безпліддям тематики. СПКЯ або синдром полікістозних яєчників є стан здоров’я яких ендокринної системи є проблема. Ця умова часто призводить до безпліддя; СПКЯ насправді вважається однією з провідних причин безпліддя у жінок. Більшість жінок з синдромом полікістозних яєчників знаходяться в їх піку етапах їх період розмноження. Вона зачіпає близько десяти відсотків жіночого населення, тобто з десяти осіб, принаймні одна людина, ймовірно, СПКЯ.

Багато інформації про СПКЯ ще не визначені, такі як його основною причиною виникнення. Лікарі та фахівці сформулювали теорії про СПКЯ. Деякі припускають, що СПКЯ є спадковою, а деякі говорять, що гормони, такі як інсулін відіграють певну роль у формуванні СПКЯ. Те, що люди з боку медичної спільноти точно знаємо, що, коли жінка має СПКЯ, деякі з її нефункціонуючих фолікули кіст. Яєчники в кінцевому підсумку стати наливаються, коли фолікули перетворилися на кісти накопичується. Це може бути важко визначити, якщо жінка має СПКЯ. Є ознаки, які вказують на його присутність у жінок же. Однією з ознак СПКЯ є порушення менструального циклу або невелика кровотеча. Більшість жінок, які страждають СПКЯ рідко мають вісім менструацій на рік. Деякі жінки отримують менструацій випадково. Вони не відчувають овуляцію на місяць, так як більшість жінок з регулярним менструації роблять. Інший фізичний знак, який вказує, що жінка має СПКЯ волосся, особливо грудей і волосся на обличчі. З СПКЯ є результатом проблем в ендокринній системі, фізичні прояви гормональних змін є загальними. Вони включають в себе надлишок волосся, такі як, що в обличчя і в груди, вугрів і коливання ваги. Але наявність одного або двох з ознак не обов’язково означає, що жінка має PCOS.

Жінки, які страждають від СПКЯ не просто ймовірно, будуть безплідними. Вони також більш схильні до інших захворювань, таким як інфаркт міокарда та діабет. А у випадки, коли жінок з СПКЯ робити завагітніти, ймовірність того, що вони будуть мати викидень дуже висока. Таким чином, важливо, щоб мати можливість визначити, якщо жінка безплідна, і якщо причиною цього є СПКЯ.
Жінки з синдромом полікістозних яєчників можуть контролювати свій стан і в той же справу з безпліддям. Часто, є ліки, які можуть бути приписані фахівців збільшити безпліддя, незважаючи на наявність СПКЯ. До них відносяться Кломид і метформін. Терапії, спрямованої на забезпечення балансу гормонів, таких як gonagotropin терапії також можливі варіанти для жінок з СПКЯ. Але ці варіанти не є життєздатними для всіх, тому що вона включає в себе ін’єкції і може бути дорогим, щоб займатися дюйма Лікарські консультації дозволять жінкам справу з СПКЯ і безпліддям, щоб бути в змозі впоратися з синдромом і збільшить шанси завагітніти.