Кесарів розтин відновлення – вправи після кесаревого розтину часто задаються

Я знаю, я знаю, ти мене тільки що був великий абдомінальної хірургії, у вас є новий дитина, щоб боротися з, і ви дійсно не було сил, щоб зробити правильно? Так як же там це ниття голос на задньому плані закликаю вас вийти дупу і почати отримувати у форму? Зрештою, знаменитості можете зробити це – іноді це схоже, вони відновили свої приголомшливі цифри через кілька годин після пологів! Навіть Менді від в майбутньому виглядає добре, а у неї був свій розділ C після вас … що це дає?

Найголовніше, коли справа доходить до здійснення після кесаревого розтину є те, що ви робите правильний тип вправ.

Отже, що включає в себе присідання і завити-злети і великою кількістю жиру кардіо горить?
Абсолютно ні!
Тому що ваші м’язи живота є невід’ємною частиною вашої підтримкою скелетної збирається прямо в присідання і високих спортивних вплив на пропозицію, щоб відновити вашу фігуру буде насправді тільки отримає більше біль і заподіяти вам багато більше часу для відновлення.

Чому це відбувається?
М’язи і зв’язки не просто відновлюється після операції, але і від вагітності. Ці м’язи також працюють з м’язи спини для підтримки хребта. Роблячи занадто багато занадто скоро це вірний шлях, щоб напружуватися і рвати всі ваші м’язи і зв’язки, яка покладе ваше відновлення тижнів тому.

йога тоді?
Вибачте. Роблячи вправу, яке включає скручування або розтягнення шраму призведе до розриву шкіри більше, що призведе до більш формування рубцевої тканини, що призводить до набагато більше і потворніше шрам.

О, що ви можете зробити, щоб почати назад на дорогу до фітнесу тоді?
Ходьба і м’язів тазового дна повинна бути максимально енергійними, як він отримує до тих глибоких м’язів живота не було можливості знову приєднатися, то ви можете почати підвищить рівень напруженості. Ви будете здивовані, наскільки добре ви почнете відчувати, якщо ви починаєте йти на короткі прогулянки (5 хвилин) з самого часу, що ваші лінії і IV катетер виймають!