Наскільки безпечні дитини постільні речі

Ваша дитина інстинктивно проводить більшу частину часу на сон. Це дуже важливо, щоб їх швидкий розвиток тіла може йти вперед гладко. Ваша дитина потребує більшої кількості сну в чистій і безпечному довкіллі.

Один спосіб, яким це забезпечено, зберігаючи постільні приналежності дитини дуже чисто. Утримання в чистоті його досить легко, тому що більшість з нас знає про важливість збереження нашої чистоті довкілля. Існує ще одне питання, що стосується дитячої постільної білизни, яка також потребує обговорення. Перш ніж ми перейдемо до цього, давайте обговоримо сумне явище.

Синдром раптової дитячої смерті який зручно назвати СРДС є стан, який може бути кошмарної для будь-якого батька. Уявіть собі, прокидається один день, щоб побачити вашої дитини, який був дуже здоровим попередньої вночі мертвим вранці. Це те, що малі острівні держави, що розвиваються це все о. Нез’ясовно, немовлята можуть бути знайдені мертвими у своїх шпаргалки. Так що вбити всіх цих дітей?

Це питання залишається загадкою протягом тривалого часу. Хоча можуть бути й інші причини, злочинець, який був ідентифікований, щоб стати причиною смерті немовлят був їх ліжка. Не зрозумійте неправильно проблема була не з брудною ліжка дитини. Насправді більшість випадків беруть участь дуже чисті постільні приналежності дитини. Проблеми було знайдено в матеріалі, який був використаний, щоб зробити дитяче ліжечко.

У ході дослідження, проведеного групою вчених, було встановлено, що діти вбивають своїх матрацах. Постільні приналежності, які були зроблені з матеріалів, що містять фосфор, миш’як і сурма були визнані відповідальними за загадкові смерті. Хімічні речовини самі по собі не були причиною загибелі. Вони потребують допомоги звідкись. Те місце, хоча від дитини.

Вчені визначили, що рідина як піт і слину від дитини містить звичайний гриб називається Scopulariopsis brevicaulis. Коли ці гриби споживають трьох газів, вони виробляють трьома іншими нервово-паралітичні гази. Нервово-паралітичні гази, фосфін, арсином стібіновий і все це може бути дуже смертельною для немовляти. Дослідження було доведено далі, коли деякі з матраци, які були пов’язані з SIDS були протестовані. Всі матраци – 200 з них від кількох компаній-був гриб, Scopulariopsis brevicaulis інфікованих з ними.

Всі матраци також дали позитивний результат на один, два або всі три нервово-паралітичні гази. Це робить його дуже небезпечним питанням. Багато людей вже поставили під сумнів наявність у хімічній дитини продукт. Ви повинні бути стурбовані, а тому що деякі люди, які зацікавлені тільки в прибутку все ще продають ці види матраців для нічого не підозрюють батьків. Якщо це матрац потрапляє у ваш будинок, це може бути, що ваша дитина буде наступною статистикою.

Давайте все сприяти тому, що дитина продукція не містить хімічних речовин. Ви можете переконатися в цьому, купуючи всю матеріали дитяча постільна білизна від відповідальних роздрібних магазинів. Таким чином, ризик покупки деяких з цих небезпечних постільних речей може бути зведене до мінімуму, тому що ці роздрібної торгівлі переконайтеся, що продукти, які вони приймають у їх магазини мають високу якість.