Необхідно прочитати для годуючих матерів

Шалені матері повинні спостерігати їх дієти з самого початку вагітності. Складні вуглеводи і цільнозернові продукти, такі як хліб з цілісного зерна, коричневий рис, вівсянка і є корисними. Візьміть багато фруктів і овочів, оскільки вони забезпечують вітаміни А і С і мінералів, таких як залізо і магній.

Важливо пити багато води. Вода покращує травлення і всмоктування їжі і живильних речовин. Беручи принаймні вісім склянок води щодня тримати матір гідратованих і допомогти запобігти ті болючі гомілки і стопи судоми, які надзвичайно поширені під час вагітності.

Слід також зазначити, що чим більше ви медсестра, тим більше молока ви робите. Там немає необхідності, щоб дати грудей відпочити від догляду, щоб виробити більше молока. Стабільні поставки молока зберігається зціджувати молоко так само регулярно, як ви можете. Годуючих мам повинна медсестра не менше дев’яти до 10 разів на день, щоб забезпечити виробництво молока.

Основним компонентом у грудному молоці середнього жирних кислот (MCFAs), головним чином лауринової кислоти. Лауринова кислота також є основним інгредієнтом в кокосовій олії. MCFAs в грудному молоці поліпшити засвоєння поживних речовин для немовлят, сприяння їх травлення.

MCFAs також допомагає регулювати рівень цукру в крові і захищає малюка від шкідливих мікроорганізмів. Ці незамінні жирні кислоти є антивірусні, антибактеріальні, протигрибкові і анти-паразита. Таким чином, MCFAs захистити дитину від інфекційних захворювань. Це дуже важливо, тому що імунна система дитини ще недостатньо розвинені.

Додавання кокосового масла, щоб дитяче харчування було доведено, що збільшення ваги. Важливо відзначити, що збільшення ваги пов’язане з фізичним ростом, а не жирових відкладень. MCFAs в кокосовій олії немовлят допомогу поглинати жири необхідні для їх клітинам виконувати свої функції. Живильні поглинання жиророзчинних вітамінів, мінералів і білка поліпшується в процесі.

Якість людського грудного молока залежить від здоров’я матері і дієти. Важливо, що мати приймає дієта, багата MCFAs. Якщо ні, то грудне молоко не буде містити достатньо MCFAs. У результаті дитина може бути неправильне харчування і стають вразливими для інфекційних захворювань.

Продукти, багаті MCFAs включають пальмоядрова олія і кокосова олія. Вагітні жінки повинні приймати ці масла з початку вагітності нарощувати свій магазин MCFAs, для того, щоб виробляти молоко багаті MCFAs забезпечити максимальну користь для своїх дітей.

Захистіть вашу імунну систему і живлять ваше здоров’я з кокосове масло, Перейти до:

http://www.BuyVirginCoconutOil.com