Оголошення дівчинку

Нещодавно моя дружина народила солодкий прекрасний маленька дівчинка. Я просто не можу сказати досить про неї. Фактично, я втрачено для слів, щоб передати мої емоції … Вона має широкий ці цікаві очі, чарівні маленькі руки з виноградом як пальці, і це дійсно легкий, тонкий, блідий і волосся на голові її чарівні. Краще за все, вона ніколи не бурчить або вимоги все, що зробив їй дійсно відмінності від інших. Я сподіваюся, що вона ніколи не змінюється або навіть підросте трохи. Вона просто так пекельно досконалі, як вона є, що я не міг оголити, щоб побачити її в найменш трохи відрізняється. Якщо вона росте ще на фут вище, він все зіпсує, але я знаю, що вона буде хорошою дівчинкою і залишатися абсолютно те ж саме.

Коли я побачив її, я знав, що я не зміг стримати радість собі і повинен був отримати ідеальний оголошення дівчинку, щоб розповісти всьому світу про голубка моя. Зараз для більшості випадків, будь то день народження, участь, чи похорон, ви можете вийти на локальний Hallmark і знайдете те, що, швидше за все, прекрасно висловлювати свої емоції, що ви відчуваєте, але я знав, що з цим маленьким, то він не буде бути достатньо. Я думав, що мені доведеться зробити щось глибше, щоб знайти деякі більш значущим джерелом для мого оголошення дівчинку. Google надала рішення, яке я так відчайдушно потребував. За допомогою Google, я був в змозі виразити себе повністю і щиро.

Я знайшов ідеальний дитина народження оголошення в Інтернеті через одного зі спонсорських сайтів. Можливо це був високотехнологічний сяйвом, яке, здається, виходять від усього, що я коли-небудь знайти в інтернеті, але я був вражений Adorableness цих дівчинку оголошення, які вишикувалися на кожній сторінці сайту. Деякі з дитини оголошення дівчата показали народження дівчинки в ліжечках, дивлячись на мобільні телефони. Інші оголошення дівчинка показала немовлята у візках, дивлячись на світ широко розкритими очима дивно, що я бачу на обличчі моєї дочки. Деякі з них навіть показали їм колиски в обіймах матері або батька, глибоко в блаженної дрімоті. Але жодна з них не була достатньо досконалою. Я провів годинник, дивлячись на той же 6 сторінок оголошень дівчинку, поки він не зловив мене – той, який я раніше не бачив, але, що я закохався в майже що миттєво. Це була маленька дівчинка, сидячи там, грала в ляльки, а її пухнасте кошеня спостерігав. Миттєво, я був завербований і наказав 100 оголошень дівчинку.

Повний текст статті доступний за адресою: http://development.mybestparentingtips.com/baby-girl-announcements.txt