Переваги баггі табло для коляски

Якщо у вас є більше однієї дитини, один в колясці, а той, хто може ходити, але просто не подобається концепція ходьбі помітно поруч з коляскою, то баггі рада вашим рятівником. Це останній спосіб для ваших дітей, щоб обійти, не порушуючи коляску, якщо вони занадто великі, щоб зневажати в одному. Замість Баггі рада надає до задньої частини коляски, представляє платформу, де дитина могла б скористатися.

Це забезпечує ефективне і більш цікавий спосіб для них пройти разом з вами. Більшість плати призначені для дітей від 2-6 років, які важать не більше 30 кг, більшість з них також мають подвійний регульованої системи, яка є сильною, практичною, весело і легко встановлюються.

Баггі Плати бувають всіляких форм, таких як дошка для серфінгу форму, що робить ваш малюк почувають, що вони на хвилях, хоча конкретні хвилі – вони можуть використовувати свою уяву! Хороші дошки дозволить вам йти милі, без проблем, і одна з кращих речей в тому, що ваша дитина може сісти і, коли йде дощ, як ваше супровідний коляски повинні вкрити їх теж. Вони також можуть сісти легко, якщо вони просто відчувати себе втомленим і нудно стоячи, особливо, коли ви перетягніть їх по магазинах!

Ще одна перевага для батьків у тому, що додатковий вага натисканням двох дітей одразу, є хорошим тренуванням. Це може здатися божевільним, але мами і тата в Америці були побудовані на ненадійному натискання як частина їх щоденного тренування, простим натисканням своїх дітей навколо блоку буде горіти в два рази більше калорій, ніж збирається на прогулянку на свій розсуд. Кожне хмара …