Переваги слінгоносіння

Слінгоносіння є практика і носіння дитини в слінгу або інший тип носія дитини. Слінгоносіння далеко не нова і практикується протягом століть у всьому світі.

Переваги слінгоносіння

Експерти сходяться на думці! Носіння дитини підсилює почуття вашої дитини Благополуччя та розвитку і робить ваш досвід виховання настільки більш приємним і безтурботним. Дослідження показали, що діти, які носили їхні батьки більш прив’язані, більш спостережливими і в результаті вони менше плачуть і вчитися швидше.

Слінгоносіння також дозволяє власнику мати дві вільні руки, щоб піклуватися про інших завдань під час догляду за дитиною необхідності, яка відбудеться або грудному вигодовуванні. Слінгоносіння пропонує безпечну альтернативу проведення сидіння автомобіля або розмістити його на кошик. Вона також дозволяє дітям взяти участь у більш соціальних взаємодій і бачити їх околиці з кращого точки зору.

Вага дитини також розподілятися більш рівномірно через ваше тіло робить його більш зручним, ніж носити дитину на руках або автокрісло.

необгрунтований страх спинного збиток від вертикального носіння дітей

Деякі батьки, які хочуть, щоб нести їх дітей у дитячих носії попередив, що це може призвести до пошкодження спинного. Тим не менше, тільки наукові дослідження, проведені з цього питання показують, що страх пошкодження спинного від кенгуру є необгрунтованим.

слінгоносіння безпеки

Батьки, які носять своїх дітей повинні бути інформовані про зовнішніх небезпек, як лід, сміття, нерівномірним тротуарів, інше Дитячі також мають більше свободи пересування, в порівнянні з сидінням коляски або автомобіля, тому батьки повинні дивитися, щоб запобігти постійно цікаво руки свою дитину, щоб переконатися, що вони не хапалися за щось небезпечне.

Правильне положення в носії важливий для росту дитини і розвитку. Деякі джерела висловлюють стурбованість тим, що носії, які ставлять все, ваги дитини на вузькому шарі тканини між ніг може викликати проблеми з ріст хребта, і рекомендувати носії, які розподіляють вагу дитини між стегнами і стегон.

Загалом, при носінні дитини важливо залишатися уважним до дитини. Батькам потрібно трохи більше місця, щоб обернутися, щоб не вдарити дитину. Немовлят на спині можуть бути в змозі досягти речей, що власник не може бачити. Перевізники повинні щільно прилягати і, щоб не допустити вашої дитини від звиваються поза. Але слінгоносіння може реально поліпшити безпеку в місцях великого скупчення людей, на утримання дитини додається до материнської компанії і не в змозі працювати, якщо порив падає на них.