Поради годуванні грудьми

Відчуваючи виснажені з грудним вигодовуванням? Ви не самотні. Ознайомтеся з нашими порадами для успіху.

Перші кілька тижнів грудного вигодовування може бути дуже складним для нової мами. Ось кілька порад, які допоможуть вам досягти успіху:

– Виберіть зручне місце для медсестри. Сядьте зручніше, покласти свою голову і шию і використовувати для ніг, щоб поліпшити свою комфорту. Комфорт є ключовим, оскільки ви будете перебувати в цьому положенні протягом деякого часу.

– Випий води зручно і будь-який інший пункт, що вам може знадобитися протягом цього часу, такі як закуску, телефон або журнал.

– Використовуйте подушку, престарілих або регулярні подушку для позиціонування вашої дитини.

– Покладіть дитину в потрібну позицію грудного вигодовування перед спробою засувку вашої дитини до грудей.

– Переконайтеся, що ваша дитина комфортно в цьому положенні.

– Коли привабливі вашої дитини, щоб відкрити його / її рот, переміщати вашого соска в останню вниз руху, стимулює вашої дитини від носа до підборіддя.

– Помістіть деякі вручну зцідженим грудним молоком (або формулу, якщо немає грудного молока не доступні) безпосередньо на вашому соску, щоб допомогти спонукати вашої дитини, щоб засувки.

– Для сонного дитини, спробуйте пробудження вашої дитини по:

– Потираючи спину дитини по його / її хребта.

– Tickling ноги вашої дитини.

– Видалення ковдри, одяг і капелюх. Діти люблять спати, коли вони затишно і тепло.

– Протирайте обличчя вашої дитини і груди холодною вологою ганчіркою.

– Перейдіть в футбол трюмі або у вертикальному положенні, щоб дитина не притискаючись в вас.

– Якщо нічого не допомагає, покласти дитину поруч із ваших грудях шкіра-до-шкірі з вами і дати вашій дитині ще 30 хвилин до години, щоб прокинутися і зголодніти. Шкіра-к-шкірі тримає дитину близько до вас, що пахне ваш запах і допомагає стимулювати ваше молоко.

– Грудне вигодовування може бути незручно на самому початку, але має полегшити біль після перших декількох хвилин. Якщо це не так, ваша дитина не може бути доведено належним чином. Візьміть дитину від молочної залози, переконавшись, що зламати його / її ущільнення пальцем, а потім повторіть спробу.

– Щит соска може бути корисним у допомозі вашої дитини, щоб замкнутися в перший тиждень. Після гарного грудного вигодовування було встановлено, припиніть використання щита.

– Почекай запропонувати пляшку або соску, поки хороші грудного вигодовування не встановлена. Пляшки набагато легше для немовлят, щоб видалити з молока. Потенційно це може призвести до вашої дитини, щоб віддавати перевагу легкі пляшки замість ваших грудях, яка більше роботи.

– Багато мам грудне вигодовування побоюються, що їх дитина не отримує достатньої кількості молока. Це правда, що в перші кілька днів, ви будете тільки виробляти краплі молозива. Молозиво, хоча низька кількість, дуже високу якість. Молозиво багате вмістом білка і низьким вмістом жиру і цукру.

– Гарне керівництво для оцінки адекватного споживання, якщо ваша дитина спить 2-3 години між годуваннями, є стільця і ​​мають 6-8 мокрих підгузків на день.

– Тримайте діаграма того часу ваша дитина ФРС, довжина годування, груди якого ви почали, і якщо у вашої дитини була мокрою або Poopy підгузника. Це особливо корисно, якщо у вас є більше однієї дитини.

– Можливо, вам буде корисно використовувати браслет або аналогічний пункт для розміщення на руці, яка відповідає грудей, які ви почали сесію з годування.

– Як і раніше виникають проблеми? Шукайте допомогу від консультанта годування грудьми у вашому районі.

З терпінням, практика і час грудного вигодовування дитини стане вашою другою натурою. Не здавайтеся …. Ви можете зробити це!