Поради для безпечного спальні вашої дитини

Одна з перших речей, вашій дитині буде повідомляти вам, якщо вони могли б говорити, скільки вони любите спати більшу частину часу. Це необхідно для немовлят у перші місяці їх життя, сон допомагає в їх ранньому розвитку. Але, можуть бути ускладнення, такі, як СРДС (синдром раптової дитячої смерті), а також інші. Ці трагедії можна запобігти, зберігаючи безпеку дитини під час сну.

Нещастя, такі як вони відповідальні за загибель тисяч дітей щороку, тому найкращий безпечне звички спати рекомендується. У лікарні, зверніть увагу на те, як медсестри, як покласти дитину в своєму ліжку. Будинки, дитяче ліжечко повинна бути створена для прибуття вашого новітнього члена сім’ї. Але, перш ніж використовувати ліжечко, переконайтеся, що він не представляє ніякої небезпеки.

Область, в якій ліжечка будуть розташовані повинні бути вільні від повітряних потоків. Наступна обтягуючі лист на тверду хорошої якості матраца. Переконайтеся, щоб поставити дитину на спину, коли його лежав у ліжечку, це зменшує ймовірність СРДС або задихається.

Люди, як правило, їх сповивати немовлят у багато одягу особливо в зимовий період. Кращою ідеєю було б зберегти температуру в приміщенні при температурі близько 68 градусів і одягнути дитину так само, як ви одягнулися б для себе умовах.

Будьте обережні, щоб не плаття, це може призвести до перегріву. Піжами одяг має бути такого типу, який щільно прилягають. Усунення чудернацькі одягу з усіма доповненнями, що не зроблені для сну. Будь-який тип аксесуарів дитина носити протягом дня, такі як ювелірні вироби або нагрудники повинні бути вилучені.

Багато фільмів раз покаже немовлят, сплячих з опудала тварин або ліжко заповнила з іграшками. Це не безпечний стан сну. Фільм може зображати цього, але в реальному світі це небезпечно. Ліжечка не повинні містити будь-які іграшки, подушки, ковдри та інші предмети. Реальність така, ваша дитина може загрузнути в цьому предмети і задихнутися.

Батьки часто дають пустушки їх немовлятам. Це, як вважають багато лікарів, щоб допомогти зменшити СРДС. Правильний соску слід вибирати за віком дитини. Особисто я віддаю перевагу ортодонтичні соски. Вони зроблені, щоб зменшити шанси дитини мають неправильний прикус, коли вони подорослішають. Ніщо не повинно бути прикріплені до соска, такі як стрічки або пряжі. Небезпека задушення або задухи на них реальна.

Немовлята часто розміщуються на їх ліжка батькам спати. Це погана ідея, можливість скочування або перевертаючи і душа є реальними. Часто розміщення дитиною на ліжку з’являється при відвідуванні. Трохи планування буде піклуватися про це, збирай свої портативні пера гру, якщо забули, використовуйте автокрісла вашої дитини.

Існує немає такого поняття, як занадто багато безпеки, коли мова йде про вашу дитину. Вище рад з безпечного спальний можуть допомогти вам почувати себе трохи більш обізнаними і дозволить вашій дитині, щоб мати комфорт йому потрібно.