Поради для здорової вагітності

Для здорового новонародженого, здорової вагітності є обов’язковим. У кожної жінки є прагнення до здорової вагітності. Після здорового способу життя є найвірнішим способом мати здорову дитину.

Чекаючи батьки повинні вести здоровий спосіб життя до зачаття, щоб зменшити ризик. Батьки повинні бути свідомими харчування, перш ніж планувати для дитини, яка призведе матір у доброму здоров’ї з першого дня і дати дитині здоровий старт у життя. Заходи безпеки, такі як гарне медичне обслуговування, перш ніж завагітніти, збалансованої і живильної дієти, регулярні фізичні вправи, уникайте алкоголю, кофеїну, нікотину та наркотиків, ліки, рентген, гарячі ванни ванни і сауни та інфекцій зобов’язані мати здорову вагітність.

Ось кілька порад, які допоможуть почати роботу на безпечні та здорові дев’яти місяців.

Будучи впевнений у вашій вагітності, проконсультуйтеся з вашим гінекологом. Вони будуть упевнені, як ситуація, нормально чи ні. Вони можуть відповісти на ваші всі питання та надасть поради для забезпечення здорової вагітності.

Змінити свій стиль життя. Під час вагітності ви робите все, їжа, питво і навіть дихає, на двох. Все, що ви будете робити протягом наступних дев’яти місяців вплине на дитину? З ростом. Кидаю пити і курити, навіть пасивного куріння настійно рекомендується, щоб уникнути ускладнень.

Їжте здорову і пити достатньо води. Щоб забезпечити правильне харчування, вибирати продукти, такі як багаті клітковиною овочі та фрукти, а також рибу і молочні продукти. Уникайте і замінити продукти, які викликають Ви ранкової нудоти. Пийте від 6 до 8 склянки води в день. Будь ласка, уникайте дієти під час вагітності, це не час для дієт. Не т жадають нездорової їжі як це призведе до ускладнень під час вагітності, а потім у вашій дитині? Життя.

Вправа робить вагітність легко, даючи вам сили для боротьби з трудовими і подолати перепади настрою під час вагітності. Маючи регулярні фізичні вправи також допоможе вам повернути форму після пологів.

Побільше відпочивати і спати щодня. Не т нехтувати. Багато сну зробить вашу імунну систему якомога більш міцними. Відпочинок на вашому боці, які дозволять зменшити набряк і дозволяють максимально ефективно кровообігу для вашого малюка.

Регулярні допологової допомоги має важливе значення для здоров’я дитини. Прийміть це як відповідальність, щоб піти на регулярні допологового обстеження.

Під час або після вагітності, ви можете зіткнутися з вугрі, плями, розтяжки, варикозне розширення вен і збільшення ваги. Не робимо занепокоєння є рішення для цього. Для запобігання або зменшення розтяжок на шкірі зволожують її або застосувати кокосового масла. Регулярні фізичні вправи і пити багато води також допоможе вам залишатися красивою через ці дев’ять місяців і після.

Щоб запобігти втому і набряки ніг, ноги, щиколотки і покласти ноги кілька разів на день. Носіння зручним, не обмежує взуття також будуть працювати.

Поки їхали в автомобілях носити ремінь безпеки і сидіти як можна далі від подушки безпеки, як це можливо. Встановіть плечовий частини обмежень щодо ключиці і частина місце коліна під черевної порожнини, ніколи не перевищувати живота.

Просто трохи догляду, гігієни та обізнаність може зробити вагітність, найважливіший етап жінок? Життя, здоровим і легко.