Поради для нової мамою

Це один з найдивовижніших і стресових раз в житті-буття жінки нова мама. Постійно на ходу нового материнства може залишити вас почуття втоми, зношені, і взагалі шкідливі для здоров’я. Приймаючи хороший догляд за себе є одним з кращих способів гарантувати, що ви можете взяти велику турботу про вашу дитину.

Нова мама це жінка, яка щойно народила свою першу дитину. А вона потрібна, щоб подивитися її вага? Чи є у неї до ожиріння? Чи є у неї зайву вагу? Чи є у неї схуднути? Нижче наведені деякі поради для нової мами, яка допоможе вам пристосуватися до нових материнства і починаєте відчувати, як ваше старе сам знову.

Деякі мами відчувають себе винними себе догляд за тілом. Не треба! Думайте про це як інвестиції в якість вашого життя – і ваше розсудливість. Втомленою мамі важче жити з чим той, хто регулярно бере час для себе.

Ожирінням нова мама просто піддає себе важкі ускладнення зі здоров’ям, таких як цукровий діабет, проблеми з серцем, високий кров’яний тиск і гепатит. Так що, якщо ви новий мама, ви повинні пам’ятати про те, що входить у ваш рот в якості їжі.

Підйомні деякі легкі ваги (від 2 до 4 фунтів кожна), швидка ходьба, і легкі аеробні навантаження не тільки прискорить втрату ваги, але і підвищити рівень енергії. З часом, ви повинні бути в змозі збільшити ви серцево-судинної діяльності, з тим щоб досягти своїх цілей втрати ваги.

Подрімати – Звичайно, може бути сон часу вашої дитини буде прекрасний час, щоб отримати, що пральню, і, звичайно, може бути, ви думаєте, що ви звикли до не спали через деякий час, але, повірте мені, ваше тіло знає різницю. Отримання здорового кількість сну є ядром всім здоров’я.

Чи не дієті – дієті не збирається тримати вагу в довгостроковій перспективі. Крім того, якщо ви годуєте грудьми це може викликати проблеми і знизити кількість молока. Консенсус у ці дні, що тільки дієта, яка працює здорово, менші, більш часті прийоми їжі. Харчування Whole Foods (не більше оброблені) таким чином допоможе ваш метаболізм і стимулювати вироблення молока.

Початок і кінець свій день з ділянок для зняття м’язового напруження. У голови рулонах і знизує плечем, щоб послабити. Згинати хребет в і так далеко, як ви можете. Дайте собі масаж обличчя, щоб послабити напруженість у напружених м’язів щелепи.

На додаток до створення правильний вибір продуктів харчування, запитайте свого лікаря про вітамінні добавки підходять для вашого післяпологовий зцілення. Вітамін С у вигляді аскорбінової кислоти, наприклад, як відомо, підвищити процес відновлення організму в той час як зміцнення імунної системи.

Одна з найбільших стресів буття нового матір ізоляції. Ти часто на чергуванні 24/7. Навіть з самим допомагають і підтримують партнера, ви можете відчувати, що ви відрізані від світу. Психічне здоров’я є величезною частиною загального здоров’я-переконайтеся, що ви не поспішайте, щоб вийти і подивитися, друзями або навіть зробити нові.