Поради при використанні наборів тест на вагітність

В даний час жінки не завжди потрібно йти в лікарню, щоб підтвердити вагітність. Якщо ваш період минулого передбачувану дату, і ви починаєте відчувати деякі ранні ознаки вагітності, ви можете пройти тест на вагітність в домашніх умовах з використанням наборів тест на вагітність. Якщо вагітність симптоми, такі як пропущений період, набухання грудей, судоми, прискорене сечовипускання, харчові відрази, ранкове нездужання або нудоту переживається, є ймовірність того, що ви можете бути вагітною.

Якщо ви хочете взяти домашній тест, просто купити набори випробування тільності і провести тест самостійно прямо в комфорті вашого будинку. Комплекти Тест на вагітність можна придбати в аптеці без рецепта. Ці комплекти домашнього використання робіт шляхом вимірювання кількості гормону вагітності, також званий як хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ), присутніх в сечі. Якщо ХГЛ знайдений, то ви вагітні.

Найбільш поширена причина, чому жінки вважають за краще приймати випробування з використанням наборів тест на вагітність є зручність, конфіденційність і швидкі результати, які ви отримаєте від нього. Комплекти домашнього використання може виявити гормон ХГЧ в сечі через 2 тижні після зачаття або через 2 тижні після яйцеклітина була запліднена спермою. Використання комплекту, падіння сечі на смузі і зачекайте кілька хвилин, щоб побачити результати. Для забезпечення кращих результатів, поглянемо на деякі з цих рад.

Обов’язково читайте етикетку і інструкцію дуже ретельно. У той час як більшість комплектів дуже простий і дуже простий у використанні, мати на увазі, вивчіть інструкцію, щоб забезпечити собі більш повне уявлення про те, як всього тесту повинні бути виконані. Дізнайтеся, як сеча повинна бути зібрана. Взяти до відома, а також про терміни інструкцій і показників результату.

Використовуйте тільки тест на вагітність набори, які регулюються FDA. Ви можете перевірити базу даних FDA онлайн, щоб дізнатися, які бренди регулюються ними. Ви також можете попросити вашого фармацевта. Існує ймовірність того, що набори, які не регулюються FDA може бути неефективно і небезпечно. Деякі медичні установи також пропонують безкоштовне тестування вагітності. Більшість з цих установ використовувати лише затверджені FDA-комплектів.

Майте на увазі, що домашні набори вагітності навіть ті, які використовуються в медичних установах, що пропонують безкоштовні тест на вагітність не завжди так точні, як аналізи крові у веденні лікарем. Комплекти також не може визначити стадію вагітності. Найбільш чутливі тест на вагітність являє собою процес, проведених в лабораторії вашим лікарем. Він використовує зразок вашої крові. Аналізи крові не тільки виявити ХГЛ. Він також може сказати вам кількість вагітних гормони присутні у вашій крові, який зазвичай двічі на перших декількох тижнів вагітності. Таким чином, аналіз крові також можете дізнатися, на якому тижні або місяці вагітності ви дюйма Крім того, аналіз крові може також виявити можливі проблеми.

Незважаючи на невелике відсоток неточність комплекти на вагітність, до цих пір, багато підозрюючи мами вдаються до тести домашнього використання, для підтвердження вагітності. Комплекти спосіб більш зручним і приватних порівняно з збираються вашим лікарем. Однак, щоб отримати більш точні результати і знати точні стадії вашої вагітності, це завжди настійно рекомендуємо вам звернутися до лікаря і здати аналіз крові, як тільки ви можете.