Поради про те, як до горщика поїзд ваш син

У той час як це не так просто до горщика поїзд дитина, горщик хлопчиків навчання може бути подвійно важко. За статистикою, хлопчиків може займати більше часу поїзд, але ця обставина не повинна відмовити вас від початку процесу. Майте на увазі, що коли ви завоювати довіру вашої дитини і впевненість, горщик навичок буде слідувати.

Поради та підказки від інших батьків на процес може бути дуже корисною і приємною. Просто знайте, що ваш хлопчик буде невеликий підготовку коли він буде готовий, не раніше. Ось декілька порад про те, як до горщика поїзд вашого сина.

Хоча ніхто, здається, не розуміють, чому, для цього треба більше часу, щоб горщик хлопчиків поїзда, ніж для дівчаток. Різниця може бути частково пов’язане з тим, що мами, як правило, особа, відповідальна за привчання до горщика.

Без чоловічої ролі моделі для наслідування у ванній кімнаті, хлопчики можуть зайняти трохи більше часу, щоб отримати уявлення. У хлопчиків більше кроків у процесі навчання, а також. Вони спочатку навчитися горщик сідати і потім дізнатися, як до горщика поїзд стоячи.

Переконайтеся, що ваш маленький хлопчик звикнути використанням стульчак перед переходом до основної туалет. Маючи свій горщик, здається, заохочує швидше горщик навчання. Дайте йому достатньо часу, щоб ходити своєю вченістю і часто часи, коли він, нарешті, дозволили використовувати основний туалет, він стане зацікавлений у незначне навчання знову, як він буде почувати, що він велика дитина.

Приступаючи до його звикли до основної туалет означає сидіти вниз до сечовипускання. Одного разу він показує, що він може контролювати себе постійно, це відповідний час, щоб продемонструвати, як мочитися стоячи. Ця частина малюків горщик тренувальний процес легше свідчить його батька чи іншої особи чоловічої статі родини.

Як тільки він освоїв сечовипусканні сидячи, він може рухатися до положення стоячи. Постарайтеся організувати для тата чи старшого брата, щоб допомогти з цим кроком. Дозвольте йому спостерігати за процесом, а потім нехай ваш син спробувати його для себе у своїй стульчак.

Хлопчики люблять виклик, так що якщо він, здається, безкорисливі, спробуйте плаває кілька пластівці або інші дрібні цілі, які можуть бути скинуті в унітаз. Поки він не уточнює його метою, очікують, щоб очистити кілька столових навчання горщик!

Ви завжди повинні заохочувати вашого сина під час тренувального процесу горщик, навіть якщо це означає, що він не отримує це право в перший раз або при наступних спробах. Це просто частина процесу навчання, щоб спробувати невдалими до концепції не освоєні.

З прихильності і терпіння, ви можете навчити вашого маленького хлопчика правильний спосіб використання туалету, хоча там може бути багато труднощів, щоб боротися з шляху. Будемо сподіватися, що ці горщик поради навчання допомогли вам зрозуміти, як до горщика поїзд вашого сина.