Поради про те, як змінити підгузник вашої дитини короткого покрокового керівництва речей, щоб мати на увазі, що ви повинні утримуватися від

Немовлята можуть бути самими симпатичними крихітних людей – принаймні, аж, поки вони не мали наміру мочитися, і цей час сповивання. Багато мам і тат бояться такий брудний момент. Однак так довго, як ви навчилися міняти підгузник вашого власного дитини правильний шлях, весь метод збирається взяти кілька хвилин, і ви також не повинні зробити великий безлад з нього. Нижче перераховані деякі моменти, які допоможуть вам змінити ваші власні підгузників:

Перше, що ви повинні зробити, буде царювати у вашому поведінкові інстинкти, як, коли ви хочете міняти пелюшки вашого власного дитини. Зазвичай це безболісна у зв’язку з тим, що більшість новонароджених, звичайно, плачу свої серця як тільки вони починають робити безлад, але ви побачите, що діти навіть не видати ні звуку. Якщо ваш малюк корчиться неспокійно, а потім ви помічаєте, що ваша дитина починає запах, а потім змінити їх підгузник відразу. Тримати їх на надмірно в брудному підгузку може призвести до їх отримати бактеріальну інфекцію, а також висип в результаті мікроби і бактерії, що знаходяться в їх корму.

Все, що ви повинні отримати зроблено було для того, щоб нести ваш новонароджений вашому пеленальний столик, або, можливо, на поверхні, ви не заперечуєте загадили. Покладіть дитину на поверхні і закріпити дитину в зручному чином. Незалежно від того, малюк у безпеці, забезпечити це зокрема, ви не залишають своїх новонароджених самі по собі.

Вам потрібно буде зняти підгузник таким чином, щоб не неохайно. Для того, щоб зробити це, ви можете забрати клей вкладки на свій розсуд підгузників потім відкрийте боку підгузника до дозволяючи їм лежати на їх поверхні. Потім повільно вниз слайд передньої зони підгузника і прийняти все це шлях до спини. Всякий раз, коли вам пощастило носити це, ви отримаєте, щоб підняти нижню частину дитини через щиколотки. Скористайтеся чистою частини підгузника, так що ви можете протріть нижню вашої дитини, поки ви ковзати підгузник вниз.

Зробивши це, складіть брудні підгузки ефективно і дотримуватися липкі вкладки в тому ж місці ще раз. Переконайтеся, що їх використаного підгузника вийшов досяжності дитини, і що, коли ви зняли деталь швидко моменту вашої дитини буде очищений.

Ви можете очистити ваш новонароджений з використанням води, вологих ватяних кульок або, можливо, дитячі вологі серветки. Переконайтеся, що ви очистити нижній правий шлях, то прийняти додаткові хороший догляд, щоб прибрати їх також рядові. Тоді розпоряджатися матеріали, які ви швидко забруднюється, а також.