Поради про те, як отримати дитину спати

Ось погані новини: Ніхто не може змусити дитину заснути. Але є і хороша новина: Сон є дуже природний процес, а середня дитина буде спати з п’ятнадцяти до сімнадцяти годин на добу. Проблема в тому, ці години будуть розбиті на шматки дуже нерівномірно. Багато дітей будуть спати протягом дня і бути метушливим вночі. Протягом довгого часу?, І ми говоримо тижнів, а не днів тут? Ви можете поступово допомогти дитині перекласти велику частину її сплячою годин нічного часу. Але протягом перших двох місяців, п’ять годин безперервного сну буде здаватися, що небеса. Йдемо далі і послуга дитини, якщо її покійний-післяобіднього сну працює занадто довго, але не вирізати пізнього післяобіднього сну в цілому. Животик дитини буде мати потребу в їжі кожні три-чотири години, так що мало шансів ви отримуєте повний сон вночі так чи інакше.

Перший час батьки мають тенденцію робити ці природні ритми сну важче, ніж вони повинні бути. Я розмовляв з багатьма мамами, які розробили складні ритуали приспати свою дитину спати, вони можуть почати годинну ритуалами, такими як розгойдування немовлят у кріслі-гойдалці. Але я застерігаю вас не починати звички, які ви не хочете продовжувати вічно. Як тільки ваша дитина звикає до рутини, важливо підтримувати його, так простіше, тим краще.

Отримання дитину спати тільки півсправи, звичайно. Багато разів більше занепокоєння тримає ваша дитина спить всю ніч.

Кожна дитина відрізняється, звичайно, але, як правило, вони сплять багато, і вони прокидаються багато. Завдання полягає в тому, що для багатьох дітей, графік сну вони вибирають не буде ідеально підходить для будь-якої мами чи тата. Ваша дитина не розуміє сенсу тата чи маму необхідності отримати шість чи сім годин сну перед тим як йти на роботу, і це рідкісна дитина, яка спить шість чи сім годин поспіль незабаром після повернення додому з лікарні. Насправді, ваш педіатр, ймовірно, скаже вам прокинутися вашій дитині протягом принаймні одне нічне годування протягом перших двох тижнів, що ти вдома.

Це одна з багатьох причин, я переконаний, задум Божий для сім’ї мати як мама і тато. Я не кажу, що ви не можете зробити це в якості одного батька, але це безперечно жорсткіше. Якщо у вас є чоловік, ви можете помітити командою, навіть якщо чоловіки мають вроджену здатність грати опосума в середині ночі. Хоча ми, люди, які протягом багатьох століть, ретельно розробленою та відточену майстерність не здригнувшись навіть один мускул, коли наші дружини погляду, щоб побачити, якщо ми прокинулися. Це тільки справедливо, що якщо ми татами були там для запуску, ми там для посадки, а також. І це стосується тих, хто допомагає зачати дитину біологічно, а також тих, хто зачати дитину через їх вибір у процесі прийняття. Чоловік дуже здатні дати великий батьківській любові до свого сина чи дочки, яка має додаткову перевагу, даючи дружині шанс, щоб наздогнати за сну вона так відчайдушно потребує.

Деякі чоловіки можуть спробувати Русе, “У мене завтра на роботу в той час як ви добираєтеся для відпочинку вдома і сну”, але вони кажуть, що це тільки тому, що вони ніколи не залишився вдома весь день, і тому, ймовірно, не розуміють, як мало сну ви отримаєте. Я розумію, що цей важкий час життя. Ви обоє збираємося бути втомленим і жоден з вас буде отримати якомога більше спати, як ви думаєте, що потрібно. Але те, що ви проходите, і що ви просите вашого чоловіка, щоб пройти через це нормальне проходження життя, що жінки і чоловіки переживають протягом століть. Це не буде тривати вічно.

Це не означає, що вона не буде іноді відчуваю, що назавжди, звичайно! Коли дитина хвора і має холодно, ви, ймовірно, не будете спати добре, бо дитина не спить. Там-то про маму, яка, здається пов’язати свою здатність спати з їхньої дитини. Можливо, вам доведеться пароплав збирається допомогти дитині дихати, але я впевнений, ви все ще прокидається в кожен кашель.

Кольки буде серйозно випробовувати терпіння самий побожний святого, який коли-небудь ходив по цій землі справедливою. Ваша дитина погано спить так що вона постійно метушлива, ви не спите добре, так що ви постійно дратівливі; ваш чоловік не спить, так що ви двоє, як правило, сперечатися один з одним. … Це продовжується і продовжується. Ви можете знайти себе запитувати: “Навіщо я вирішив це зробити? Про що ми думали? Це нічого, але важка робота”.

Це нормальні почуття, і вони проходять з часом. На щастя, кольки ніби як підлітковий вік: це не триває вічно (він просто відчуває, що це).