Поради щодо завагітніти

Спроби завагітніти? Хоча, для деяких, завагітніти, здається, найпростіший, найприроднішою річчю в світі, для інших вона представляє більш складним завданням.

Що ви можете зробити, щоб збільшити ваші шанси на зачаття? Крім того, як ви можете надати найбільш вигідні умови для здорового зачаття?

Швидкий пошук в Інтернеті, або переглядання через один з багатьох якості інформаційної продукції, буде сповіщати вас багато порад і скарбів на речі, які ви можете зробити, щоб збільшити ваші шанси на зачаття дитини. Я буду обговорювати деякі з них тут.

По-перше, дозвольте мені констатувати очевидне. Якщо ви хочете завагітніти, необхідно звільнитися від заходів контрацепції. Відірвися протизаплідні таблетки, сховав сперміциди, є ВМС або контрацептивні імплантанти видаляють і припинити будь протизаплідні ін’єкції. Тоді, будьте терплячі, оскільки заходи контрацепції Ви використовували До цього моменту залишити систему. Деякі жінки можуть навіть зажадати декількох років для їх тіла, щоб нормалізувати будучи на, наприклад, вводиться перорально або контрацепції.

Наступним кроком буде зосередитися на отриманні себе здоровим стан можливо. Це не тільки допоможе зачаття, але це також дасть вам найкращі природні шанс, що не несе здорової дитини до повного терміну.

Як цього можна досягти? По-перше, якщо у вас є які-небудь питання з цього приводу, не переплутати, або будь-які медичні умови, я пропоную вам подивитися ваші Генеральний медичний Практик і обговорити ваші плани вагітності. Вашим лікарем зможете краще проконсультувати Вас з будь необхідні випробування або зміни у вашому лікуванні. Можливо, вам доведеться оновлювати і змінювати щеплення препаратами. Це призначення повинно проводитися до спроби зачаття.

Інші способи зберегти своє здоров’я і підвищити ваші шанси на зачаття включають прийом вітамінів спеціально призначені для потреб зачаття і вагітності. Вони будуть сприяти тому, що ваше тіло має необхідні добавки для підтримки зачаття і вагітності, особливо якщо у вашому раціоні не вистачає в деякому роді.

Ваша дієта має особливе значення в цей час. Якщо ви не мотивовані, щоб забезпечити здорове харчування повний свіжих фруктів, овочів і зерна зазвичай, використовуйте свої бажання для здорового зачаття, вагітності та пологів, як мотивація вам потрібно.

Це також першорядне значення для ліквідації і справлятися зі стресом, коли ви намагаєтеся зачати дитину. Зв’язок між більш високим рівнем стресу і труднощі із зачаттям визнається багатьма лікарями, навіть якщо вони не впевнені точно, чому.

Після того як ви підготували свій організм до можливої ​​концепції, необхідно переконатися, що ви насправді робити те, що потрібно, щоб завагітніти, і в потрібний час. Концепція містить у собі статевий акт з чоловіком еякуляції всередині жінки. Для сперми, буде доступна до запліднення жіночої яйцеклітини, акту також повинно мати місце до або під час овуляції. Жінка зазвичай овуліруют приблизно за 14 днів до її наступного циклу повинен. Сперматозоїди можуть вижити усередині жінки протягом 3-7 днів, що робить зачаття можливе в цей час.

Труднощі в тому, то, пророкуючи, коли саме жінка, швидше за все, овуляція.

Найпростіший спосіб передбачити майбутнє овуляції використовувати один з прогнозу овуляції комплектів, доступних в супермаркетах та аптеках. Вони включають тести, які виявляють зростання лютеїнізуючого гормону в сечі, або збільшення естрогену в слині. Ці тести сигнал, що овуляція є неминучим, і спілкування в момент, безпосередньо перед овуляцією дасть кращі можливості для зачаття.

Інший метод відстеження овуляції по базальної температури графіків жінки. Це вимагає від жінки, приймаючи її температуру щоранку, переважно, перш ніж піднятися. Важливо те, що це зроблено в той же час кожен день, і тим же самим способом (наприклад, перорально, ректально, вагінально). Ця температура тоді намітили. Підвищення температури на овуляцію діаграми сигналів. Якщо температура тіла жінки залишається підвищеним протягом більше 18 днів, цілком імовірно, що вона вагітна.

Пропоновані сексуальних позицій для поліпшення шанси зачаття включають чоловік зверху і чоловік позаду позицій, використовуючи гравітацію, щоб допомогти з зачаттям. Жінка зверху позиції є менш ефективними. Деякі жінки також клянуться переваги підвищення їх стегна після еякуляції, зберігаючи потужний рідини усередині жінки так довго, як це можливо. Найпростіший спосіб для неї, щоб зробити це, щоб лягла на ліжко з подушками під її нижньої протягом деякого часу після занять любов’ю.

Якщо ви віддаєте перевагу, щоб не зробити дитині рішень досвід так регламентовані, ще однією пропозицією, це просто насолоджуватися коханням з вашим партнером часто за два тижні після менструації. Забудьте, що ви намагаєтеся завагітніти, і використати цей час, щоб збільшити вашу зв’язок один з одним. Зрештою, є надія, що незабаром ви будете робити роботу батька разом!

Як правило, припустив, що пар, що намагаються завагітніти спробувати від шести до дванадцяти місяців, перш ніж звертатися за допомогою. Цей рекомендований проміжок часу, однак, як правило, менше для жінок старше 30 років, і, зокрема для жінок старше 35 років.