Поради щодо профілактики стрейч марки

Існує нічого більш захоплюючого, ніж отримати результати зворотно з тесту на вагітність, і знаючи, що ви вагітні. У перший раз майбутня мама, новини можуть бути як захоплююче і страшно. Якщо ви мали дітей, перш ніж ви будете знати, що ваше тіло буде пройти через безліч різних змін. Як нова мама, ви, напевно, читали про зміни ви будете відчувати і як тримати себе здоровим. Одна зі змін, що майже кожна мати буде пройти під час вагітності стає розтяжок.

Розтяжки виникають, в 50 до 90 відсотків усіх вагітностей. Вони починають показувати на живіт навколо шести місяців вагітності. Шкіра розтягується, як Ваша дитина росте. Тариф шкірою жінки більш сприйнятливі до розтяжок, і вони також є спадковими. Якщо ваша мама чи сестра отримали їх, ви, ймовірно, теж. Тим не менш, є деякі речі, які ви можете зробити для запобігання розтяжок і зберегти вашу шкіру виглядати добре і здорово. Ось кілька порад, ви повинні слідувати для запобігання розтягування марки.

Важливо переконатися, що ваша шкірі залишатися пружною досить, щоб його можна розтягнути, як Ваша дитина росте. Один із способів зберегти еластичність пити багато води. Це не тільки зберегти шкіру у відмінному стані, але важливо, щоб уникнути зневоднення для здоров’я Вас і Вашої дитини.

На додаток до пити багато води, ви також повинні їсти здорову їжу, які багаті вітамінами і мінералами. Природні продукти, які містять багато вітамінів є фрукти, овочі і зелені листові овочі. Харчування цих видів продуктів харчування забезпечить правильне харчування, тримати ваги вниз, і буде тримати вашу шкіру здоровою, а також. Один із способів запобігання розтяжок, щоб уникнути швидкого збільшення ваги. Ви будете набирати вагу під час вагітності, але тримати фунтів у здоровому діапазоні, який складає від 25 до 35 фунтів.

Підтримання вашій шкірі зволоження необхідно для запобігання розтяжок. Ваша шкіра може стати сухою і свербіж, але спробувати все можливе, щоб не подряпати, так як це може призвести до розтяжок. Більшість вагітних жінок вважають за краще використовувати лосьйони з маслом какао в них, але є й інші види масел і лосьйонів, які можна використовувати. Лосьйони та масла, використовувані з маслом ему більше використовувати. Масла, такі як живіт масла або екзема масло, які містять інгредієнти, такі як горіхове масло Кукуй, преміум ему масло, масло жожоба і кокосова олія буде запобігти розтяжки, звести до мінімуму існуючі розтяжки, простота сухий, свербіж шкіри, прискорити загоєння геморою і мінімізує рубців.

Ці поради стрейч марки профілактики легко дотримуватися, і управляти. Використовуючи ці поради можна звести до мінімуму кількість розтяжок ви можете отримати або запобігти їх всі разом з’являлися. Насолоджуйтесь вагітністю, залишатися здоровим і залишатися щасливими.