Природне час вагітності праці, щоб насолодитися плодами вашого терпіння

Вагітність праці є останньої фази вагітності, до народження дитини, і всі вагітні жінки повинні пройти через це. Зазвичай відомий як мука тієї, вагітністю праці дійсно є болючим процесом, який відбувається природно, як час народження дитини наближається. Незважаючи на великі досягнення в області медицини і розвиток альтернативних способів передачі дитини, велике число жінок як і раніше воліють мати повний природних праці. Цей вид праці має велике значення для здоров’я матері і її дитини.

прийняття рішення
Рішення жінки мати природну вагітність повністю її. Але бути під постійним наглядом лікаря також важливо, тому що своєчасне втручання може бути зроблено, у разі, природні методи не працюють в конкретному випадку або коли лікар пророкує деякі ускладнення у вагітності.

до пологів
Для того, щоб мати природний працю, жінка повинна готуватися за кілька місяців до настання дати поставки. Регулярні легкі вправи, щоб м’язи тазового гнучкою і здорової дієти важливо мати природну вагітність. Приймаючи регулярні прогулянки вранці і вечорам, практикуючи вправи йоги і легкий подих, також може допомогти. Going природним чином також означатиме не приймати будь вітамінні добавки, які в іншому випадку необхідні під час вагітності. Це тому, що мати вимагає в два рази більше поживних речовин і мінералів для заохочення нормального росту плода. Їдять багато фруктів, свіжих овочів і дієта, багата білками і з високим вмістом кальцію, таке здорове харчування для неї, щоб слідувати. Деякі продукти харчування, як відомо, приносять на природні родові перейми. Вони включають в себе багато касторової олії або ананас приблизно під час доставки.
під час пологів

Коли починаються перейми, жінка повинна залишатися спокійною. Глибокі дихальні вправи є найкращим способом переносити біль під час вагітності мужньо праці. Як індукованих праці або з використанням інфузійної терапії допомогу у якнайшвидшому працю, відсутність їх у природному народженні дитина може продовжити період сутички. Вони можуть тривати більше дванадцяти до чотирнадцяти годин в деяких випадках. Єдине, що жінка повинна пам’ятати в цей час в тому, що це здорово і корисно для неї і її дитини.

Це дивно бачити, як природа бере на себе відповідальність, коли ви залишаєте його і подвиги, що людське тіло може виконати. Матері тіло і дитина разом підготуватися до вагітності праці. Дитину зміщується вниз в таз матері, гирло матки розширюється для гладкого проходження дитини.

Таким чином, життя народжується. Тим не менш, ми повинні мати на рахунок смертності матерів та новонароджених, у колишні часи, коли медицина ще не просунулися настільки багато. Таким чином, це в кращих інтересах вас і вашої дитини, щоб бути під наглядом лікаря під час вагітності праці.