Ранні симптоми вагітності які вони

Є кілька ранніх симптомів вагітності, які кидаються в вагітну жінку зненацька. Це ваша друга або третя вагітність? Якщо так, то ви можете легко сказати, що ви вагітні, так як ви пройшли через досвід вагітності раніше. Якщо це перше, то ви можете бути трохи невизначеним.

Які ж ці ранні симптоми вагітності? Вони можуть варіюватися від опухлими, ніжна або біль у грудях / соски, до втоми, частих закликає до сечовипускання, у ранкової нудоти і затримки менструації. Ви можете випробувати все, або жоден з них.

Перший фізичний симптом вагітності може бути опухлі або тендер грудей або соски, які боляче. Багато жінок насправді покладатися на цей знак, щоб повідомити їм, що вони вагітні. Чому грудей і / або сосків часто болить, опухлі, або тендеру на ранніх термінах вагітності? Саме тому, що груди зазнає змін, щоб підготуватися до грудного вигодовування. Збільшення виробництва гормонів естрогену і прогестерону викликає цю ніжність, і це може бути особливо болючим, якщо ви вагітні в перший раз.

Інший ранній симптом вагітності втоми або незвичайна втома. Тіло жінки працює дуже важко йти в ногу зі змінами, які відбуваються на ранніх термінах вагітності. Вона відчуває збільшилося виробництво гормонів у вигляді втоми, коли її серце качає сильніше і швидше, внаслідок зростаючої кровотік, щоб принести необхідні поживні речовини для зростаючого плоду. Збільшення вироблення прогестерону є основною причиною для додаткової втоми більшість вагітних жінок відчувають на початку своєї вагітності. Прогестерон як відомо, викликає сонливість і є природним центральну нервову систему. Це період, коли вагітна жінка також відчуває емоційні крайнощі, і її немає втоми в результаті цього також. Ви можете порадити, щоб заснути так часто, як ви можете до вашої дитини приходить, коли ви будете мати потребу в своєму енергії для догляду за новонародженим.

Це етап, коли ви могли б пропустити дати, і це часто є першою ознакою того, що робить ви підозрюєте вагітність. Ви будете потребувати вагітності випробування, а потім гінекологічний огляд, щоб сказати вам, позитивно чи ви вагітні. У той же час, ви можете випробувати невелика пляма крові, щоб кинути вас із колії, що це може бути менструації. Він відомий як імплантація кровотечі, що виникають, коли запліднена яйцеклітина імплантується в слизову оболонку матки, близько 14 днів або близько того після зачаття. Вам також можуть відчувати судоми схожі на менструальні болі, коли матка починає розширюватися, щоб звільнити місце для вашого ембріона вирости в плід.

Нудота є раннім симптомом вагітності і може статися з або без нападу ранкової нудоти. Це обумовлено завдяки швидкому рівня естрогену в крові проводиться плода і плаценти, або внаслідок запахів, які може бути важко дихати для вас. З побутової запахи, продукти харчування, щоб дим і духи, все може провокувати напад нудоти. Їх може бути ще одна причина, щоб збільшити частоту поїздок ванної, раптові позиви до сечовипускання викликано зростаючої матки, і це теж цілком може бути раннім симптомом вагітності, яка триває і в першому триместрі.