Тандем коляски – дубль два по

Хоча більшість людей буде мати тільки одну дитину досить молодий, щоб їздити в колясці в будь-який момент часу, інші, можливо, виявите, що у них є кілька маленьких дітей. Чи будуть вони близнюки, або мають одну дитину за іншим, батькам потрібно буде визначити, чи дійсно вони хочуть використовувати дві коляски, одна для кожної дитини. Цей варіант, звичайно, вимагає двох окремих людей, здатних натиснути дві окремі коляски.

Для деяких батьків, це просто не буде працювати. Деякі люди вважають за краще використовувати одну коляску для переміщення двох дітей відразу. Для деяких це прийде у вигляді подвійної коляскою, два пліч-о-пліч. Для інших, однак, це прийде у вигляді тандему візку. Тандем коляски перевезення двох дітей, але розмістити їх з одного прямо перед іншою. Для деяких, це прекрасно. Для інших, це не.

Переваги тандемі коляски

Тандем коляски мають ту перевагу, що довше, ніж традиційні одній колясці. Це означає, що тандем коляскою не такий широкий, як і інші види подвійних колясок, які несуть більше однієї дитини. Це полегшує рух через дверні отвори і при здійсненні покупок, які багато вважатимуть важливими. Тандем коляски також зробити його легко носити з собою двох дітей з однієї візку. Той факт, що вони є одним перед іншими також дає дітям більше особистий кабінет, так як вони не сидять пліч-о-пліч і здатні провокувати один одного, як це часто роблять діти.

Негативи тандемі коляски

Тандем коляски не зовсім позитивним, однак. Тандем коляски не так великий, як інші типи колясок, але набагато довше, ніж інші типи колясок. Деякі батьки вважають, що цей додатковий довжина може зробити це важче маневрувати коляскою фактичної, а їм важко керувати при отриманні навколо людей і навколо кутів і т.д.

Тандем коляски проти подвійних колясок

Тандем коляски інший вид подвійний коляскою, але нові і витонченіше; дизайн нових, що робить його більш цікавим для людей. Багато людей вважають, що вони віддають перевагу один над іншим, але вони повинні використовувати обидві перших, щоб вони могли порівняти два. У той час як тандем коляски не так великий, як подвійні коляски, вони довше. Це може викликати проблеми, і може бути одним з найбільших відмінностей між ними. Тандем коляски відокремити дітей по-іншому, але це також дозволяє деякі питання між двома (при роботі з малюками).

Тандем коляски стають одним з найпопулярніших і кращих коляски можливо для тих, яким необхідно переміщатися двома дітьми відразу. Тандем коляски більш гладкі і мають більш сучасний дизайн, який деякі батьки хочуть мати. Для деяких, які мають дітей пліч-о-пліч абсолютно. У кожному разі, тандем коляски завжди популярні, і завжди хороше рішення для тих, хто був досить щасливий, щоб мати більше ніж одну дитину. Вони можуть бути не ідеально, але для багатьох, вони є ідеальним видом коляски.