Тест на батьківство ти один

На світанку нової ери технологій, здається, що все можливо під сонцем. З високотехнологічних гаджетів і інноваційних пристроїв, ви можете виявити відбитки пальців, людина лежала, і навіть визначити батька вашої дитини через тест на батьківство.

З початку сучасної технології, батьківство Тест досить набули великої популярності згвалтуванні переросли у велику висоту. Батьківства, на сьогоднішній день, є одним з методів, які використовуються при вирішенні справи, пов’язані з вагітністю, згвалтування, дитині претензій, і з дуже простої причини, що мати просто хотілося б знати, хто є батьком дитини.

Звучить досить своєрідне, чи не так? Але ці речі дійсно трапляються, і є жінки, які просто не знають, хто є батьком своєї дитини. Тест на батьківство також поширені в ситуації, в яких людина не прийняти істину, що він є біологічним батьком певного дитини.

Як правило, тест на батьківство проводяться через комплексний аналіз ДНК і аналіз різних ферментів, білків і HLA-антигенів.

Використання ДНК, при перевірці підтвердження передбачуваних претензій батьківства, ахи були проривом у світі науки. Це також ефективна міра, тому що, насправді, ДНК конкретної людини є майже точною копією кожного “соматичних клітин” з батьків. Поєднання цих ДНК від батьків єдина під час статевого розмноження яких ці комбінації утворюють ще одну нову клітку.

Тест на батьківство, з іншого боку, має три тести варіанти: пренатальної діагностики, життєздатність тест або в домашніх умовах тестування.

передпологовій тест батьківства

Найперший варіант є пренатальної діагностики. Це робиться, коли вагітна мати все ще знаходиться на своєму 10-го по 13-му тижні або 14-го по 24-му тижні вагітності, залежно від процедури, які будуть використовуватися.

Матерям, які проходять через цю опцію хочемо визначити батьківство ще до народження дитини. ДНК дитини достатньо, щоб визначити і довести батьківство батька.

Більшість людей стверджують, що це не доцільно провести тест на батьківство під час вагітності. На противагу цьому, проведення тест на батьківство під час вагітності вже надійними та ефективними у визначенні батьківства. Це тому, що ДНК дитини вже розроблений з початку зачаття.

З іншого боку, передпологовій тест батьківства можуть проводитися або через амніоцентез або хронічної вибірки ворсинок (CVS).

При використанні ворсинок хоріона, процес проводять протягом 10-го по 13-го тижня вагітності. У цьому процесі, клітини з плаценти були зібрані. Це робиться шляхом введення катетера через піхву, щоб зібрати клітини. Ультразвук буде один для керівництва акушером-гінекологом під час процесу.

У амніоцентез, процес той же. Хоча, це має бути зроблено протягом 14-го до 24-го тижня вагітності. Крім того, тип клітин, повинні бути зібрані, туалети фетальних клітин вбудованих в амніотичної рідини. Це рідини, зібраної.

життєздатність тест

Цей тип використовує тест на батьківство чудовими зразками, з метою перевірки на ДНК. Це звичайно використовується, коли передбачається, батька немає або не може бути знайдений. У цьому процесі, вони використовують збережені зразки як волосся, тканин і крові.

тест в будинку

Це найзручніша процедура серед тих трьох. У будинку-тестування, як випливає з назви, робиться в комфорті свого будинку.

У більшості випадків, люди, які використовують такий метод не на всіх рішучості зробити стільки шуму навколо цього питання. Як правило, за деякими особистих причин або інші обгрунтування і зазвичай не хочуть, щоб інші люди знали про це. Хоча, слід мати на увазі, що результати, отримані в результаті цього процесу не допускається в суді у світлі випадків згвалтування, розлучення, опіки над дітьми, або інших юридичних питань, за якими визначення батьківства важливо.

У цьому процесі, ДНК збирали з використанням буккального тампона. Це нагадує щічної тампон до загального ватним тампоном, але є спеціальний компонент, відомий як “лавсану.” Потім він терся об внутрішню щоку людини. Кілька вільні клітини щоки дотримуватися тампоном. Тут, ДНК може бути отримана.

Після ДНК збирається, він буде винесений в лабораторію для деяких серій тестів. Він є обов’язковим, що зразки ДНК повинні бути в запечатаному і несанкціонованого відкриття упаковки.

Як правило, результати тест на батьківство будуть доступні після 5 робочих днів. Вона також може бути раніше в залежності від життєздатності зразків.

Дійсно, тест на батьківство було безумовно зробили великий прорив у світ науки. Через ці інноваційні процедури, батьківства в даний час розглядається як один з найбільш ефективних методів дослідження в сучасному суспільстві.