Чи безпечно використовувати парфуми, коли вагітна

Те, що не може статися, щоб більшість вагітних жінок є те, що духи та інші запашні продукти не може бути найбільш бажаним річ, щоб носити в цей час. Навіть якщо щось наносити на шкіру місцево здається нешкідливим, Є кілька речей, щоб розглянути, якщо ви хочете використовувати парфуми, коли вагітна. В даний час дослідження з цього питання кілька непереконливими. Отже, парфуми шкідливі? Чи це те, що ви можете спокійно насолоджуватися під час вагітності?

Хоча більшість досліджень того, чи можна користуватися парфумами під час вагітності не знайшов посилання на більшість загальних турбот, як викидні і мертвонародження, деякі недавні дослідження показали, що там може бути зв’язок між вживанням парфумерії та репродуктивні проблеми у дітей чоловічої статі. Здається, що використання парфумів від 8 до 14 тижнів вагітності може призвести до неправильної розвитку чоловічих статевих органів. Деякі з потенційних проблем відносяться неопущеніе яєчками, ризик раку яєчок і низька кількість сперматозоїдів. Здається, що деякі жінки, які використовують духи, коли вагітна ризику поглинати хімічні речовини, які впливають на розвиток тестостерону у плоду чоловічої статі.

Поки, хоча, дослідження багато в чому залишається безрезультатним, почасти тому, що найбільш помітні результати тільки відбулися в гризуна випробовуваних, а не людські. Тим не менше, якщо ви хочете помилитися у бік обережності, було б краще уникати носити духи або запашні креми будь-якого роду.

Взагалі, хоча, більшість експертів кажуть, що це цілком безпечно користуватися парфумами під час вагітності. Багато вагітні жінки вважають, однак, що вони використовували аромати користуватися зараз викликають нудоту, запаморочення або головний біль. Якщо це так, то це зазвичай краще, щоб видалити всі аромати з вашого оточення з самого початку, а потім поступово додати один аромат, в той час, починаючи з самих м’яких. Ви можете поекспериментувати з тілом спреї та лосьйони, тому що вони часто менш інтенсивно, ніж духи, і, як правило, містять менше спирту.

Якщо ви хочете використовувати парфуми, коли вагітні, ви можете спробувати деякі природні аромати, які відомі своєю приємною і заспокійливою. Запахи як м’ята, імбир і кардамон, як відомо, допомагають боротися з нудотою, і цитрусові аромати, як лимон, неролі й мандарина, здається, щоб допомогти заспокоїти почуття нудоти, а також залишаючи відчуття свіжості і релаксації. Інші м’які аромати, щоб розглянути, троянди, ромашки і лаванди. Ці аромати роблять прекрасні масажні масла, а також.

Хоча більшість духів є відносно безпечними, це не завжди у випадку з ефірними маслами. Оскільки вони так концентрують і отримують з рослин, деякі з них можуть бути токсичними на поверхні шкіри. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем перед використанням.

Отже, парфуми шкідливі? Відповідь не повністю вирізати і сухий, але це, швидше за все, є безпечним для вагітних жінок у використанні. Якщо у Вас виникли сумніви в тому, ви повинні використовувати парфуми, коли вагітні, проконсультуйтеся з лікарем. До тих пір, як ви відчували себе комфортно, ви можете продовжувати користуватися аромати, які дозволять Вам відчувати себе спокійним і щасливим.