Чому знаменитості зазвичай вибирають кесарів розтин

Я був зайнятий моєї прасувальної один вечір і сталося, щоб зловити останні 20 хвилин “документальний фільм”, де знімальна група прямувала знаменита жінка, вагітна своєю третьою дитиною. Він показав їй зустріч з її особистої акушер і анестезіолог, щоб обговорити її страх перед голками. Знаменитості, назвемо її “К”, не хвилювався з приводу “скорочуються відкритим”, але побоялися думка голкою вводиться в спину, епідуральної анестезії. У ході обговорення, анестезіолог нагадав “К” в минулий раз, коли акушер поклав деякі болезаспокійливі засоби в її пряму кишку і коли “К” виглядав приголомшеним, що це сталося з нею, анестезіолог додав: “Там немає нічого dignifying про пологи!” .

Я відчував велике почуття смутку Почувши ці слова, але і для бідних “К”, які не були в курсі, що сталося з нею під час її останнього кесаревого розтину. Працюючи в якості тренера дула і дула, я чую історії народження на регулярній основі від клієнтів, і я також прочитав багато стажерів Doulas власні спогади їх народження. Мати щось “зробити” для вас, без вашого відома, як правило, основною причиною, чому жінки вважають їх народження були жахливі і травмуючим. Я весь час думав, чому це жінки воліють мати епідуральної і кесарів розтин? Вона вже отримала всі факти, щоб зробити усвідомлений вибір чи вона вручати себе більш на тарілку, вірячи, що експерти будуть робити те, що краще для неї і її дитини?
Важко відповісти на питання, чому знаменитості обрати, щоб кесарів розтин, оскільки кожна жінка унікальна, і я не хочу узагальнювати, але я б сказав, що є кілька областей, які можуть бути ідентифіковані.
Я вважаю, вагітні жінки перебувають в легке стан гіпнозу. Вони дуже чутливі до все, що вони чують або бачать, пов’язані з вагітністю і народженням дитини. У сучасному суспільстві, преси і засобів масової інформації малюють дуже негативну картину пологів і жінки приходять до переконання, що народження дитини неможливо без медичного втручання. Пологи у фільмах чи телевізійних драмах завжди зображується в драматичних сценах кризи, страху і напруги. ЗМІ, схоже, послідовно карикатура пологів як страхітливий і лякаючий процес, що хтось при здоровому розумі хотіли б уникнути. Це досить важко втекти від усього негативу. Просто бути вагітною і, сівши на автобус буде залучати тих, хто прагне, щоб розповісти історію про те, як вони знали, що хтось майже померла під час пологів, не кажучи вже про всіх друзів, родичів і сусідів, які у всіх є що розповісти. Все це не може не внести свій внесок у вирішення планове кесарів розтин.

Одна велика причина, має бути те, що жінки хочуть бути під контролем. Особливо, коли ви знаменитість! Існує так багато інформації про вагітність і пологи. Жінки вважають, що приготувавши і запланували народження детально якимось чином дати їм управління. Тим не менш, включає в себе природні пологи примітивна частина мозку, де всі гормони і ендорфіни виробляються. Жінкам потрібно, щоб не пустити їх “інтелектуальні мізки”, і нехай тіло взяти під свій контроль. Це природний процес, який, якщо обставини мають рацію відбудеться, але жінка повинна відчувати себе в безпеці у своєму середовищі. Крім того, вона повинна бути в стані, щоб вимкнути її мислячий мозок, і це може означати, що вона буде діяти з характеру. Жінка може чутні дивні звуки, запуск лається або кричав і кричав. Я можу припустити, що, зробивши звичку бути в повному контролі, це та область, яка будь-яку знаменитість б знайти надзвичайно важко мати справу, особливо якщо вона просочилася в ЗМІ. Кесарів розтин буде розглядатися як єдиний доступний засіб залишатися під контролем.

Я також вважаю, що знаменитості можуть вводити в оману, думаючи, що якщо вони платять за кращий допомоги породіллі в країні, вони отримають правильну пораду і мати ідеальну народження. Так, ви отримаєте те, що ви просите, але хіба це означає, що ви залишитеся з красивою пам’яттю народженні?
Післяпологового мій клієнт народила дитину в приватній лікарні в Лондоні з приватним акушером. У 9 сантиметрів розширені, вона попросила епідуральну, і відразу одним вводили. Будь-яке навчання у фізіології пологів, буде знати, що цей запит для епідуральної на пізніх стадіях праці за рахунок збільшення гормону стресу в організмі. Він активізує “боротьби або втечі” рефлекс і жінки дуже часто запитують, для полегшення болю, говорити речі, як “Я не можу цього робити!” і навіть намагаються встати з ліжка, щоб піти додому! Як правило, це хороший знак, що справа йде добре і що дитина скоро народиться. У цьому випадку епідуральної залишив її не відчувати, коли натиснути і народження закінчилося доставки епізіотомії і вакуум-екстрактор. Говорячи з нею про її народження досвіду, вона відчуває, незадоволені тим, що вони дали їй епідуральну на такому пізньому етапі. Те, що вона воліла б хтось там, щоб сказати їй, як добре вона робить, і що незабаром вона буде з дитиною на руках на руках. Однак, вона не платив за емоційну підтримку, вона платила за медичною допомогою і це означає, що те, чого ви просите, навіть якщо це не те, що ви дійсно хочете.

Я хотів би закликати жінок, щоб знайти всю інформацію, вони можуть і попросити другого думки щодо їх можливості. Обрання мати кесарів розтин не “легкий шлях”. Кесаревого передбачає серйозну операцію шлунка і ризики в порівнянні з вагінальними пологами набагато вище. Звичайно, кесаревого розтину дійсно економите немовлят і матерів життя, але я відчуваю, що повинен бути тільки варіант, коли існує реальна потреба в ньому. Я не зацікавлений у побитті жінки, які роблять вибір, щоб мати планове кесареве. Я просто хочу, щоб жінки є всі необхідну їм інформацію, щоб зробити цей вибір, і я не переконаний, що це відбувається. Мені сумно, для жінок, які є знаменитостями і довіри, що відхід вони отримають те, що буде краще для них, тому що вони платять за це. Народження в нема про передачу чи невдачу, і кожна жінка має право вибирати те, що вона хоче, але я хотів би думати, що вона точно знає, що це таке, що вона каже “так”.