, Що вказує на кесарів розтин

Скоріше всього, щоб бути батьки сподіваються народити свою дитину через нормальні пологи. Тим не менш, є деякі випадки, коли найкращий варіант для доставки дитини є кесарів розтин. Кесаревого розтину значить звільнити вашої дитини через розріз в черевній стінці і матці замість відправки через піхву. Ряд кесаревого розтину плануються вперед особливо відомо до терміну жінці про те, що вагінальні пологи не можуть забезпечити безпеку дитини і матері. З іншого боку, в більшості випадків кесаревого розтину є незапланованими і визначається тільки під час пологів на ознаки того, що пологи через природні родові може бути утруднена і може поставити під загрозу безпеку матері. Враховуючи це, дуже важливо, що ви обговорюєте вашу ситуацію з вашим лікарем. Більше, ніж просто, що це також було б корисно, якщо ви тримаєте себе обізнані про процедури, які відбуваються в кесаревого розтину. У цій статті ми поділимося з вами деякими ознаками кесаревого розтину. Як ви знаєте, все можливе, щоб піти на операцію, а не нормальні пологи?

Клінічно вузького тазу (CPD) – Це відбувається, коли дитина, голова не проходить через таз матері. Діагноз також може бути ознакою того, що праця не може прогресувати – неефективна скорочень, тривалий період часу, тому що розрив плодових оболонок і тривалого праці.

Дистрес плода, в даному випадку, дитина не отримує достатньо кисню. Ненормального плоду трасування або крапля в серце плоду може бути достатньо вказівки дистрес плода.

Ненормальному положенні Baby – В ідеалі, голова дитини має бути представлена ​​перша в таз з його / її підборіддя заправлені всередину. У випадках, коли в поданні частина дитини та інші частини, як плече, знизу або ніг, наступного кращим варіантом є кесарів розтин.

Випадання пуповини – Це відбувається, коли пуповини в піхву і випереджає дитини. Коли розрив плодового міхура і дитина знаходиться в тазовому передлежанні, голова не може бути добре займаються тазу. У більшості випадків, така ситуація потребує операції кесарів. В іншому випадку, постачання киснем дитина не може бути недостатньо.

Відшарування плаценти – в цьому випадку, плацента повністю або частково відділяється від стінки матки до пологів. Ця ситуація вимагає термінового кесарева розтину тримати матір від страждань крововиливу або дитина втратити свою подачу кисню.

Передлежання плаценти – Така ситуація відбувається, коли плацента повністю або частково покриває шийку матки. Рівень тяжкості буде визначати, якщо кесарів розтин вважається необхідним. Кесаревого розтину є обов’язковими, якщо шийка матки повністю покрита, так як плацента буде поставляти в першу вагінальних пологів і, отже, в результаті чого дитина втрачає свої кисню.

Місяців до закінчення терміну, буде потрібно час, щоб переглянути на все, що вам потрібно знати. Ви навіть можете відвідувати клас виключно для вагітних жінок. Ви також можете попросити вашого постачальника медичних послуг, щоб поділитися з вами порадами, які можуть бути корисні, коли момент доставки нарешті, прибуває.