Як жінки можуть контролювати свої цикли і визначити, коли відбувається овуляція

Для того, щоб завагітніти (або зменшити ризик вагітності, якщо немає форми контрацепції не використовується), важливо для жінки зрозуміти різні фази менструального циклу, і що вони представляють фізіологічно.

Це порівняно легко для жінки, яка має регулярні періоди стежити за її менструальний цикл, і зрозуміти, коли вона відчуває кожен з трьох основних етапів. Однак, якщо періоди нерегулярні, ці фази можуть бути більш важко оцінити.

Менструального циклу, як правило, триває від 26 до 34 днів, а в середньому 28 днів. Етапах циклу є наступними.

Фаза 1, фолікулярна фаза. Ця фаза, коли вирівнювання матки потовщується в рамках підготовки до заплідненої яйцеклітини. Це також фазу, коли рівень естрогену і інших гормонів рости і стимулювати фолікулів в яєчниках. Найбільший з них фолікулів буде розвиватися і стати яйце, яке потім випущений на другому етапі. Менструація відбувається під час фолікулярної стадії.

Фаза 2, овуляція. Це коли яйце випущено на одному або обох яєчників. Яйце потім проходить через одну з фаллопієвих труб, де після одного-двох днів, якщо незапліднені, яйце розчиниться. Під час овуляції, це не рідкість для деяких жінок відчувати невеликий біль в області тазу, а також через коливання гормонів, в середині циклу плям крові може статися. Жінки, які відчувають це в загальному випадку може констатувати, що овуляція відбувається.

Фаза 3, лютеїнової фази. Ця фаза, коли яєчники продовжують виділяти жовте тіло, яке є товстого речовини, який росте після того, як яйце було звільнено. Ця речовина потім вирівняти утробі, створюючи густий слизу, ідеально підходить для заплідненої яйцеклітини розвиватися далі.

Найродючіші період місячного циклу жінки зазвичай триває від п’яти днів до овуляції до 1:59 дня після яйцем НЕ була випущена. Це коли жінка, швидше за все, щоб завагітніти.

Жінок з регулярним циклом може відстежувати дати за допомогою календаря-метод, заснований на визначенні, коли відбувається овуляція, враховуючи такі загальні рекомендації.

Початку менструації вважається 1-й день менструального циклу.
У 28-денного циклу, існує 14-денний лютеїнової фази, яка відбувається в кінці циклу.
Овуляція зазвичай відбувається близько 12 днів у середньому менструальний цикл.
Найбільш фертильного періоду циклу, як правило, в кінці другого тижня / на початку третього тижня безпосередньо перед і безпосередньо після овуляції.

Ведення щоденника менструації і овуляції симптомів є ідеальним способом для жінки, щоб стежити за її фазах циклу. Є книги та онлайн-календарі, які роблять це зрозуміла і проста, що вимагає лише невеликої кількості даних.

Інші способи моніторингу менструального циклу включають в себе побудову базальної температури тіла (що знижує тільки до овуляції), а також перевірки узгодженості цервікальногослизу і положення шийки матки, обидва з яких зміни в певний час місяця. Головна комплекти овуляції, також доступні. Ці комплекти, які вказують, коли овуляція відбувається шляхом вимірювання рівня гормонів в сечі.