Як зв’язок з дитиною

Як зв’язок з дитиною може бути страшним кроком для молодих мам. При спробі з’ясувати способи зв’язування з дитиною, нового дитини взагалі буде приймати в будь-якому виді діяльності ви хочете зробити. З’єднання з вашого малюка може бути настільки ж просто, як з часом, коли годувати дитину, щоб говорити і обніматися.

Новонароджена дитина буде насолоджуватися час годування набагато більше, ніж Мамочка, але це відмінний спосіб зв’язку з вашою дитиною. З’єднання з дитиною може зайняти всього 10 хвилин під час годування Вашого малюка. Витратьте час, щоб протерти голову дитини і рук або ніг. Використання лосьйону на руки дитину і ноги під час годування дитина може зробити це досвід з’єднання для вас обох. Матері завжди мають особливий зв’язок зі своїми дітьми, але це можна зробити набагато сильніше з невеликий поштовх, коли він молодий.

При склеюванні з дитиною, пам’ятайте, що навіть якщо дитина мала, він чи вона досі любить і не любить. Ви знаєте, що ваша дитина любить найбільше, тому зараз саме час для здійснення “животик час». Пластика час може бути зроблено в будь-який час, а не тільки після годування Вашого малюка. Новонароджена дитина любить і не любить легко розрізнити на основі реакцій. Пластика час майже завжди легко сприймається. Пластика часу може включати в себе улюблені іграшки дитини або просто вас і дитини. Покладіть дитину на його або її живіт і дати їм іграшку. Грати з іграшкою з дитиною і поговорити з дитиною, поки ви граєте. Дитина, якщо він становить менше 6 місяців, не повинно бути залишено на їх животик, тому животик час може бути з мамою лежить на спині і укладання дитини на животик, щоб грати. Ваша дитина буде взагалі вже буде цілком звикли до голосу мами, але якщо ні, то зараз саме час, щоб говорити і мати дитини впізнаю тебе по голосу. Чим більше ви говорите з дитиною більше зв’язків буде мати місце.

Ванна час це прекрасний час для зв’язку з вашим малюком. Він може або не може користуватися ванною, але якщо мама, здається, насолоджується ванній, дитина буде рости, щоб любити його, а також. Використання ванну іграшки та бульбашки, щоб допомогти дитині як ванна час допоможе, а також під час купання говорити йому або їй. Більш м’який і трудомістким ванни, тим більше зв’язків досвід буде. З’єднання з Вашою дитиною може бути настільки ж просто, як з додаткового часу, щоб завдати лосьйон після ванни і співати або грати Патті торт з їх рук. Під час сну, застосування лосьйону для дитини і співати пісні або читати розповідь з ним на колінах або руках ще один спосіб зв’язування з дитиною. Матері однієї дитини або багато завжди пам’ятатимемо часи вони були один з одним, і зв’язок переживань, які були настільки особливим з кожним і кожного незалежно від того, скільки їм років.