Як зробити вашої дитини процвітають

Вам не потрібно бути експертом по догляду за дітьми, щоб забезпечити ваша дитина має кращий старт в житті. Деякі речі, буде, природно, для вас, але, бути впевнені, що ви виконуєте свої потреби і, що вони мають найкращі можливості повністю розкрити свій потенціал просто дотримуйтесь інструкцій нижче;

любити

Діти повинні бути коханими. Хороший догляд та підтримка дасть вашій дитині надійну опору вони повинні приступити до вивчення світу. Любов, увагу і підтримку в перші роки життя дитини може зробити помітний вплив на фізичний, розумовий і емоційний розвиток цієї дитини. Покажіть свою любов, коли ви отримуєте можливість. Міцні обійми, усмішки, заохочувати і грати з дитиною, коли ви можете. Ви не “зіпсувати” дитини, відповідаючи занадто швидко, щоб їх крики. Експерти показали, що, якщо ви швидко реагувати, коли ваша дитина засмучений, він сприятиме розвитку довіри і, створити сильну емоційну зв’язок між вами.

Основні потреби.

Ваша дитина повинна бути здоровим і мати багато енергії, щоб допомогти їм рости. Переконайтеся, що ви відвідуєте дитяча консультація регулярно стежити за зростанням вашої дитини і отримати щеплення ваша дитина потребує.

Грудного молока або суміші забезпечить всі поживні речовини, ваша дитина потребує протягом перших шести місяців життя, а, велика частина того, що вони повинні до свого першого дня народження. Грудне молоко є найкращим. Дослідження показали, що це допомагає мінімізувати ризик вашої дитини збирання певних захворювань. Однак формула молока годують немовлят повинна процвітати, навіть якщо вони не отримують додаткові переваги прикріплені до грудного молока.

Сон є важливою частиною життя дитини. Це коли ти мозок дитини робить важливі зв’язки. Ці сполуки утворюють основу шляхів в мозку, які дозволять вашій дитині зрозуміти і взаємодіяти з навколишнім світом.

Як правило, Ваші діти фізичних потреб швидко. Якщо ви дбаєте про основи мозку вашої дитини може зосередитися на більш складних речей, які відбуваються навколо них.

Поговоріть зі своєю дитиною

Найкраще, що ви можете зробити, щоб допомогти стимулювати мозок вашої дитини, поговорити з ними. Говорячи своїй дитині робить їх хорошими комунікаторами яку, є великим доробком на гарне навчання.

Поговоріть з дитиною, коли ви разом. Вони будуть реагувати, якщо вони знають, що слова на їх адресу, тому намагайтеся підтримувати візуальний контакт в той час як ви говорите. Ви можете бродити з приводу зовсім, постарайтеся зробити його відповідним тому, що ви робите. Речі, такі як «Мама покласти вам чисту пелюшку» або «Мама збирається дати вам гарну теплу ванну” все гаразд. Ви не повинні намагатися бути освітні весь час.

Читайте своїй дитині

Читання вголос вашої дитини є одним з найбільш важливих речей, які ви можете зробити, щоб допомогти розвивати словниковий запас дитини та розвитку мов. Це також прекрасний час для вас, щоб обніматися і сприяти розвитку соціальних навичок вашої дитини.

Стимулювати їх почуття

Для маленької дитини, щоб дізнатися про світ навколо них, вони повинні стикатися з ним. Кожне нове взаємодія є процес навчання. Дитина може бути надмірно стимулювали так що ви не хочете займатися ваша дитина в діяльності 24 години на день, але, коли вони зацікавлені в грі переконайтеся, що ваш надають різноманітні іграшки та предмети. Виберіть пункти, які відрізняються за формою, вагою, фактурою і кольором, а також предмети, які можуть шуміти. Ви можете грати в прості інтерактивні ігри, такі як ку-бу і Пет-торт. Перейти на прогулянки і поїздки, де ваша дитина буде зустрічатися з іншими людьми. Найпростіший заходи допомагають розвитку мозку.

Переконайтеся, що ваша дитина має достатньо місця, щоб грати дюйма Це допоможе їм розвинути сильні м’язи, баланс і хороша моторика. Вони потребують кімнаті повзати спочатку, потім круїз, і чинити так, як вони розвиваються. Вони повинні будуть можливості для вивчення без необхідності занадто багато негативної взаємодії з вами, так що зробити кімнату як безпечні і недоступні для дітей, як це можливо.

Заохочуйте нові речі

Не відкидаю вашої дитини, даючи їм іграшки, які призначені для дітей набагато старше. Всі ми вчимося прості речі першої, і це краще, щоб отримати хороші на них перш ніж перейти до складніших речей. Тим не менш, якщо щось тягнеться можливості вашої дитини, яка може тільки бути хорошою річчю. Якщо щось не так легко це допоможе вашій дитині розвиватися, якщо вони повинні більше думати про те, що вони роблять. Рішення задач допоможе їх розвитку мозку. Наприклад, якщо ваша дитина намагається поставити форми через правильне отвір і вони з усіх сил, нехай спробують на деякий час, перш ніж допомогти. Потім покажіть, як це робиться. Тоді нехай спробують себе знову.

Бережіть себе

Найважливіше, що в допомозі вашої дитини, щоб розвивати це ви. Отже, якщо ви не відчуваєте себе добре переконайтеся, що ви звернетеся за професійною допомогою. Хвороби легко виявити, але, якщо ви їм важко швидко і з співчуттям до потреб вашої дитини ви можете бути придушені. Депресія може впливати на здатність батьків взаємодіяти зі своєю дитиною, який може мати негативний вплив на розвиток дитини. Якщо ви думаєте, може бути депресія зверніться до свого лікаря або патронажної негайно.