Як навчити дошкільника повністю реалізувати свій потенціал.

Що робити, якщо ви могли б показати дитині, як відкрити для себе, відкривати і розвивати свій природний талант і творчість? Кожен батько має право знати, як вони можуть бути в кращому становищі, щоб допомогти своїм дошкільнят розвивати свої унікальні здібності і таланти. Ви можете обладнати Ваш молодий дітям знання та навички, щоб стати майстрами своєї власного навчання. Не багато хто знає, що діти дошкільного віку або можете дізнатися математиці і читанню у віці місячного. При правильній кваліфікації, дошкільнята можуть навчитися здобувати

1. Індивідуальні здібності і таланти
2. Ефективної і гнучкої стратегії навчання підходить для них
3. Навички самостійного мислення
4. Власної творчості
5. На все життя спрагу знань

Вчимося читати рано, навчання математики, мов і особливо на початку немовлят або дітей дошкільного віку життя, ймовірно, один з найбільш значних навичок, які необхідні для розвитку дитини. Не менш важливо, що батьки проводять деякий час навчання читання та математики, щоб їх дошкільнят на початку життя, як частина дитячої освіти.

Чи розглядали ви, як Ейнштейн, Да Вінчі або Моцарта так і думав творчо, дізнався своїй галузі і розробив свій талант до такого рівня? Коли я почав своє дослідження, перше, що я помітив, про життя геніїв минулого в тому, що мають можливість дізнатися нові речі на ранніх етапах життя і виражати свої індивідуальні ідеї були важливим чинником у їх розвитку з дитинства.

Сьогодні молоді діти піддаються тестам на основні навички та майже все інше. Статистичні висновки часто використовуються для оцінки здібностей дітей. Тільки подумайте, що генії минулого могли б зробити все це якби вони були живі і сьогодні. Що робити, якщо те, яким чином ми дізнаємося, став настільки основних навичок цілеспрямованої, так що перевірте, що орієнтовані, якщо, скажімо, Бетховен навчався в середній школі, він може бути не тільки нудно, але дуже засмучений з тестами після випробувань, тому що це було ніби його індивідуальні подарунки, мислення і творчість були утруднені на кожному розі? Крім того, дитина не обов’язково повинен бути Моцартом або Ейнштейном, щоб відчувати себе так само.

З приходом глобальній економіці знань, вона стала доречною підкреслюють важливість окремих ідей, творчості, самостійного мислення та інтелектуальної власності. Але жоден з “фактів життя” ці 21-го століття не збігаються з традиційними системами масової освіти, коріння яких лежать в 19 столітті.

Це призвело до переосмислення освітніх систем у всьому світі. Ви можете не усвідомлювати цього, але вашого дошкільника знаходиться в середині великих змін у сфері освіти. Так чому виникла необхідність змінити? Традиційно, системи масової освіти були розроблені, щоб підготувати вашої дитини здавати іспити. Робота і кар’єра були на все життя.

Сьогодні економіка стає нестійкою і роботи і кар’єри, ймовірно, зміниться. Діти нового покоління можуть розраховувати на широкий спектр кар’єру в якості нових ринків і технологій вийти і більше можливостей розробляються. Швидкість комунікаційних технологій означатиме, що нові знання від того, проводиться швидко весь час.

Тому здатність не тільки вчитися, але швидко вчиться, і подивитися, навчання як нескінченний процес, а не закінчивши в школі, стане нормою. Що краю ми можемо дати нашим дітям сьогодні, щоб допомогти їм придбати увазі, що може швидко вчитися і зрозуміти нові концепції, щоб підготувати їх для завтрашнього світу? Розум, як творчі, як він гнучкий у своєму мисленні, виявляти нові моделі, щоб може бути передано в різних областях?

Знову ж, давайте розглянемо, що Моцарта, Ейнштейна або да Вінчі думав про все це, що відбувається навколо них, якщо вони були дітьми, знаючи, як швидко змінюється світ навколо них, дивлячись за межами їх класі вікна і цікаво, що вони будуть робити, коли вони покинули школу ?