Як припинити грудне вигодовування

Отже, ви вирішили припинити грудне вигодовування? Але як краще всього зупинитися? Тим більше, що багато дітей відмовляються зупинитися і вимагають, щоб ви продовжували догляду. Є багато методів, один з яких повинен найбільш вигідні для вас і вашої дитини.

Запитати ради про те, як йти про відбирання, і ви будете отримувати різні відповіді. Деякі відповіді варіюються від просто нерозумно до потенційно небезпечних. Деякі люди будуть рекомендуємо вам просто змінити, щоб годування з пляшечки той час як інші навіть рекомендують приймати деяку форму “висихання” медитація; будь ласка, уникайте ліків і є кращі способи, ніж перехід на штучне вигодовування.

Одна школа думки – той, який був дуже поширений в день наші бабусі і дідусі та все ще широко поширена в деяких культурах – це для матері, щоб трохи відпочити від своєї дитини. Ідея полягала в тому, що мати знаходиться досить далеко, щоб не почути крики дитини, і що, коли мати повертається через тиждень, дитина більше не буде хочуть няньчитися. Є кілька серйозних недоліків цього методу. Перша істота, що багато дітей не забули про грудне вигодовування і вимагатиме його на поверненні матері. По-друге, і найголовніше, це емоційний вплив на дитину при відділенні від матері. Дорослі можуть посилатися на час, проведений далеко як “поділу”, але дитина буде бачити це як дезертирство. Там немає нічого дорослий може зробити, щоб пояснити відсутність матері від дитини віком до 3 років. Кожна дитина має поріг, коли він може терпіти відсутність матері, після цього часу дитина почне оплакувати втрату своєї матері. Емоційно і психологічний збиток на дитину не слід недооцінювати. Збиток може бути життя. Багато установ і організації тепер розуміють шкоду, коли мати і дитина розділені, один тільки подивитися на те, як багато лікарень надаємо постіль для дитини повинна мати проводити час у лікарні. Відлучення від поділу є ризикованою стратегією: уникнути цього.

Інший “швидко і легко” метод саботувати грудей піт дегустація молока. Матері можуть придбати неприємний смак рідина, яка пофарбована по накатаній або соска. В інших культурах, матерям використовувати різні трави та спеції, щоб домогтися відбирання. Igorot матерів на Філіппінах використовували імбиру або перцю чилі-соусом. У вісімнадцятому столітті було дуже характерно для матерів в європейських країнах застосування сумішей, що містять галун, гірчицю або полину. Застосування цього типу швидкий і простий спосіб відбирання ризиковано. З одного боку, застосування таких сумішей повинна бути болючою для матері, так і дитини. Грудне вигодовування, як багато про давати дитині затишку, так як про надання харчування. Грудне вигодовування вчити дитину довіряти вам, його матері. За раптово, пропонуючи гіркий, неприємний на смак рідина, замість звичайних Солодкий, смачний молоко буде походити на зрадництво стосовно деяким дітям. Майже 2000 років тому грецький лікар Соран висловили несхвалення практики, посилаючись на шкідливого впливу раптові зміни, що гіркий або смердюче речовина могла травмувати шлунок дитини. Цікаво, що зміни смаку грудного молока, коли мати стає вагітною, багато старших дітей, які були грудному вигодовуванні в той час говорили, якраз смачним молоком змінено на щось менш смачно. Хоча ми не знаємо напевно, що це може бути природний спосіб відбирання однієї дитини в рамках підготовки до наступного. У всякому разі, це не завжди працює, як багато дітей і раніше щасливо смоктати під час вагітності.

Ігнорування дитячий плач важко матері. Природа запрограмувала дітей плакати, коли до дискомфорту або потребуєте чимось, і для батьків, щоб реагувати, коли їхні діти плачуть. Але ігнорувати дитячий плач може бути хорошою річчю. Це не означає, сказати, що ми повністю ігнорувати наші сльози дитини, швидше, іноді не піддаються, ми вчимо наших дітей цінний урок: ми не завжди отримуємо все, що ми хочемо в житті. Ми цей урок часто, щоб наші діти;, відмовляючись купувати цукерки і супермаркету, або не даючи їм дивитися телевізор повз їх перед сном. Секрет у тому, терпіння. Ви робите виклик, а коли ігнорувати дитячий плач і коли, щоб відповісти. Спочатку ви можете ігнорувати плач протягом певного часу, перш ніж заспокоює свою дитину, догляд. Зрештою ви можете дозволяти дитині плакати сама, але запропонувати свої груди наступного разу він плаче. З часом, ваша дитина буде змиритися зі зменшенням кількості престарілих вона отримує, і якщо ви надасте інші стимули і вигоди, потреба в материнській грудях буде зникати повністю.