Як тканина пелюшки, більш простий спосіб

Багато батьків хочуть використовувати тканинні підгузники, але думаю, що це занадто складно. Це набагато простіше, щоб захопити одноразовими і потім кинути його, коли він забруднюється. Тим не менш, це також можливо, щоб мінімізувати неприємності тканини підгузників. Ось деякі ідеї для того, як тканина пелюшки – більш простий спосіб:

Використовуйте підгузники обслуговування.

Якщо ви не хочете, щоб навіть думати про те, яку тканину пелюшки використовувати, а тим більше мити і сушити їх, підгузник послуга для Вас. З підгузником сервіс, ви отримуєте на тиждень чистих підгузників. Ви можете використовувати підгузники на вашу дитину, покладіть їх у наданому підгузник відро, і отримати ще один постачання чистим підгузники через тиждень, коли забруднені з них взяв. Це найпростіший спосіб тканина пелюшки.

Однак, якщо ви хочете купити, і вимити і висушити власним підгузники, то читайте далі.

Використання одноразових підгузників іноді.

Тканини підгузників не всі або нічого. Якщо вам дуже важко використовувати тканину вночі або коли ви перебуваєте поза будинку в поїздках, а потім використовувати одноразові підгузники в ті часи. Ви все ще будете мінімізації вкладу вашої родини, щоб звалищ.

організувати поставки.

Налаштування сповивання станції у зручний областях вашого будинку. Принаймні, один нагорі і один внизу, було б ідеально. У кожній зміні станції, переконайтеся, що підгузник відро, свіжі підгузники, дитячі вологі серветки або спрей (я використовую спрей пляшки і ганчірки для миття посуду замість серветки), тканини миття, дезінфікуючий засіб для рук, крем попрілостей, пелюшки Обкладинки і все, що всякий раз, коли ви використовуєте зміні підгузників дитини. Є місце неподалік від повітря при вологому підгузнику кришками. Дерево кухоль або стіну гачки ідеально підходять для цього.

Зробіть своє тканина пелюшки готовий до роботи.

Складіть і організувати тканина пелюшки, щоб вони були готові йти з кожної зміни пелюшок. Якщо ви використовуєте кишенькові підгузники, запихати їх з підгузником лайнерів, як тільки вони вийшли з машини. Скласти їх в пелюшку укладальник, так само, як одноразові підгузники. Потім, коли вам потрібно змінити пелюшки немовля, всього захопити один і йдуть.

Використовуйте все-в-одному підгузників.

Все-в-одному підгузники тканини є найбільш зручним тканинні підгузники доступні. Як випливає з назви, кожна тканина пелюшки включає в себе водонепроникний чохол і супер-абсорбуючих підгузників лайнери, все в одному продукті. Все-в-одному тканина пелюшки найбільш наближені простоту використання і зручність одноразових підгузників. Різниця лише в тому, що ви можете мити і повторно використовувати їх.

Тканини підгузників не повинно бути складним або обтяжливим. З невеликим плануванням і організацією, це може бути дуже приємним і майже так само зручно, як одноразові підгузники. Дайте йому спробувати, і ви скоро придумати свій власний спосіб, як тканина пелюшки без суєти.