апетиту під час вагітності

Єдине, що слід очікувати, це дивно тягу їжі під час вагітності. Ви будете жадати речей, які ви ніколи не любив і тільки від однієї думки про це зробить вас слину. Для мене це був маленький Rolls Деббі швейцарського пирога. Я не шоколад їдець, але дозвольте мені сказати вам, ті речі були бомбою! Я буквально мріяв про них, мріяв про них, вони стали моїм найкращим другом. Я сидів на парковці продуктового магазину ритися в сумці, поки я не знайшов їх, і я повинен був з’їсти одне, а я сидів там. Правдива історія.

Мораль цієї історії така: якщо у вас виникли будь-які дивні речі, як це відбувається, це абсолютно нормально. Більшість жінок відчувають тягу до солодкого, молочні продукти і солоної їжі, і інші жадають дивні комбінації, як оливки на торт, фрукти з гострою сальсою. Кожна людина індивідуальна.

Є старі казки дружин, які вірять, що ви жадаєте може бути хорошим вказівкою на стать дитини. Якщо ви жадаєте фрукти у вас виникли дівчини. Якщо ви жадаєте солодощами, вважається, у Вас є хлопчик. Там немає ніяких доказів того, просто стара казка дружин. Тягу те, що більшість жінок найбільше подобається вагітності.

Перше, що ви хочете, щоб завжди зробити, це є хороший сніданок. Харчування хороше сніданку може запобігти тягу в той же день, і це найважливіший прийом їжі в день. Також шукайте здорові альтернативи. Якщо ви вмираєте для чіпсів Намагайтеся є деякі соєві пластівці. Замість морозива, спробувати заморожений йогурт. Якщо ви відчуваєте, як цукерки кличе ваше ім’я, закуска на деякі заморожений виноград. Якщо ви хочете щось спробувати солоні кренделі, або навіть рисові коржі для задоволення цієї потреби. Хорошим підстанції для соди буде трохи фруктового соку змішати з газованою водою.

Одна річ, яка допомагає це є меншими порціями, і є 5 невеликих прийомів їжі в день. Наприклад, у між сніданком і обідом, є фрукт, це завжди буде тримати вас задоволено. Гірша річ ви можете зробити для себе це дозволити собі, щоб отримати голодний. Він раптом вдарив вас, і ви в буквальному сенсі повинні знайти їжу ЗАРАЗ. Ви будете відчувати себе слабким і хитким і відчувати, що ви збираєтеся втратити свідомість. Вживання в їжу фруктів між прийомами їжі допоможе з цим.

Надання в свою тягу їжі під час вагітності не робить вас погана людина, і це не те, що ви повинні бити себе близько і відчувати себе винуватим. Тягу є нормальною частиною вагітності та відмовляючи собі весь час могла б змусити Вас обурює будучи вагітною. Побалуйте себе, коли ви хочете, просто переконайтеся, що ви зробите правильний вибір і робити все в міру.