батька думки про годування з пляшечки

До прибуття нашого сина, моя дружина запланували годує його грудьми, і я був повністю підтримує це рішення. Я читав в курсі всього, що можна було знати про пологи, годування, прибирання і виховання дитини. Я був повний рішучості повністю підтримує і бере участь у вихованні нашої дитини. Але, коли моя дружина оголосила, що перехід від грудного вигодовування до годування з пляшечки, я опинився в протиріччі з її рішенням.

Моя дружина ніколи не була зручною при грудному вигодовуванні нашої дитини з самого початку. Незважаючи на всі зусилля нашій сім’ї акушерки і досвід, виявлялося, було менше, ніж легким. Вона була показана, як отримати дитину замкнутися на належним чином і, озираючись назад, я можу чесно сказати, вона практикувала методи вона була показана в листі. Але час йшов, моя дружина ставала все більш і більш нещасними. Вона жорстоко страждає від болю в сосках-; болю не було слово. До кінця другого місяця, її соски були дуже жахливо зламана і кров просочується час годування.

Само собою зрозуміло, наша дитина також страждає. Його рутина зважування показували йому бути нижче ваги. Зрештою, наша акушерка стала настільки стурбована тим, що вона замовила на прийом до нашого сімейного лікаря. Я ніколи не забуду, що призначення. Наш син знову зважують і наш лікар сказав нам, що він був в небезпеці стати недоїдають. Моя дружина розвалилося. Недолік сну і занепокоєння за останні два місяці раптом виявив релізі. Саме тоді наш лікар повідомив, що ми переходимо до формули. Коли він сказав нам це, я міг бачити рельєф написано на обличчі моєї дружини. Ми купили дитяче харчування по дорозі додому.

Годування з пляшечки не здавалося правильним мені. Незважаючи на те, що я бачив мою дружину пройти і знаючи нестачі харчування наш син отримував, я відчував – На мій вічний ганьба – що моя дружина не вдалося в деякому роді. Це було складено, я думаю, той факт, що деякі з наших друзів були також мають дітей, і вони всі, здавалося, чудово ладнають з грудним вигодовуванням. Протягом наступних кількох тижнів я намагався умовити дружину як годувати грудьми і з пляшечки нашого сина. Звичайно, вона відмовилася від цієї пропозиції, і незабаром я відчув найближчі клин між нами. Це звучить нерозумно зараз, але до кінця першого місяця годування з пляшечки, я виходив з кімнати щоразу, коли моя дружина годувала нашої дитини. Зв’язок між нами майже припинилися. Потім щось зовсім несподіване і важливе сталося, моя дружина захворіла, надто хворий, щоб встати з ліжка!

Раптом я – повністю підтримують і залучених тато, пам’ятаю його – потрібно було годувати наших найближчим часом. Це було те, що я ніколи не робив. Перші два місяці моя дружина грудьми і за місяць я був вийти з кімнати під час пляшечки. Чи не схвалюючи годування з пляшечки не мало значення, я був годувати нашого сина, просто і ясно.

І ось, коли важливі та чудова річ сталося. Я сів і почав годувати його. Як я тримав його обережно, мій дорогоцінний син простягнув руку і схопив мене за мізинець і подивився прямо на мене своїми великими карими очима: Очі його матері. Тримаючи мене за сина, і з нами як дивиться в очі один одному, я почала плакати. Моєму синові було найпрекрасніше на планеті.

Вона прийняла це інтимний акт зберігання та годування сина мого, щоб зробити мені зрозуміти, що я був дуже, дуже неправильно. Я проповідував доктрину, а не отримувати далі з роботою виховання, як міг. Я взяв нашої дитини і поніс його через нашу спальню і сів на боці нашої ліжка. Моя дружина повернулася і подивилася на мене. Вона побачила мої сльози і просто швидкоплинний момент думав, що я збираюся почати читання лекцій. Але вона побачила мене, посміхаючись і посміхнувся у відповідь. Я нахилився і поцілував її в чоло. Мені дуже шкода, сказав я.

Ми продовжували годувати з пляшечки нашому синові майже 5 місяців більше, перш ніж він, нарешті, почав їсти тверді тіла. Ми продовжували перемішувати тверді речовини з формулою для деяких після цього. Тепер він є прекрасним, здоровою дитиною: пляшка підняв дитини.