безпліддя ліки – 5 простих кроків для запобігання безпліддя стрес і допомогти вам завагітніти

Якщо ви боретеся з безпліддям лікує, ви можете відчути це споживає ваше життя. Це впливає на ваш настрій, як ви ставитеся до себе, свого сексуального життя, ваші стосунки з вашим партнером, сім’єю і друзями.

Прагнення виробляти потомство і мати власну сім’ю природно і у більшості жінок, дуже сильний. Коли народжуваність питання виникають і вагітність стає важко, емоцій може бути настільки величезним, безпліддя може виникнути стрес.

При пошуку лікує безпліддя, будь то звичайні практики медицини або всі природні режими, величезні зміни відбуваються у вашому житті. Багато досліджень, нові призначення, беручи час від роботи, сім’ї або друзів може заподіяти вам стрес. У всіх нас є “боротьби або втечі” реакції на речі, які ставлять нас під психічним тиском. За іронією долі, тим більше ви стаєте підкреслив про вашу фертильності, тим більше змін у вашій відповіді хімічної органів відбуватиметься і створюють дисбаланс у ваших гормонів і репродуктивних органів. Тому дуже важливо тримати рівень стресу до мінімуму, коли ви намагаєтеся зачати дитину.

Ось 5 простих кроків для запобігання безпліддя стрес і допомогти вам завагітніти

№ 1. Stop The Blame Game – Незалежно від того, як легко можна звинувачувати себе або вашого партнера, щоб не завагітніти, пам’ятайте, ніхто не хоче або просить безпліддя питань. Завжди бути жалісливими і розуміння – особливо для себе. Зрозумійте, є багато пар, які були на вашому місці і тепер у дитини своєї мрії. Завжди залишатися надій і перестати звинувачувати.

№ 2. Запитайте і приймати Підтримка – Коли відчував себе неповноцінним, гнів або вниз, це легко хочуть закрити себе від інших. Не тисніть своїм партнером і близьким ж, коли ви перебуваєте в стані стресу. Тримайте відкритими канали зв’язку і переконайтеся, що ви просите розуміння, коли вам це потрібно.

№ 3. Відкрите спілкування допоможе вам завагітніти – Безпліддя стрес часто є причиною відсутності зв’язку. Ми всі повинні відчувати, що ми були почуті і зрозумілі. Швидше за все, коли ви підкреслили, як ви спілкуєтеся може бути небажаним для інших. Критикуючи, ниття, припускаючи, що і використання “ви” заяви, а не “я” заяви можуть закритися зв’язку. Якщо інші використовують різкий тон голосу або будь-який з перерахованих вище, коли говорю з вами, бути наполегливим і нехай вони знають, наскільки важлива хороша зв’язок, коли перед безпліддям питання.

№ 4. Зберегти ваші відносини Захоплюючий і спонтанно – Часто, коли намагаються завести дитину, пари скаржаться, що їх сексуальне життя запланований навколо базальної температури і овуляції. Секс необхідності може стати механічним і не приємно і так, навіть стрес. Тримайте ваші сексуальні відносини захоплюючим і спонтанної, будучи романтичним і насолоджуючись суспільством один одного по мірі можливості. Секс редуктор стрес і шляхи до вашої мрії, тому ви не можете піти не так, насолоджуючись товариством одне одного щоразу, коли виникає бажання.

№ 5. Щось зробити, щоб зменшити стрес – Ваше здоров’я ваша відповідальність. Не дозволяйте вашої безпліддя взяти на себе ваші почуття і нічого не робити з цього приводу. Є багато простих економічно ефективні практики, які можна реалізувати. Народжуваність продукти, невелика кількість вправ, самомасаж, щоб стимулювати ваші репродуктивні органи, трави, такі як листя Damania або Лляна олія, які знижують strss і заохочення народжуваності можуть бути реалізовані у вашому повсякденному житті.

Шукаю лікує безпліддя може вплинути на вас на багатьох рівнях: фізичному, духовному, соціальному і розумовому. Майте на увазі, невеликі зміни у вашому рівень стресу і фізичного благополуччя буде мати значення для вашого загального здоров’я і родючості. Перебування Позитивні і тримати ваш рівень стресу вниз принесе користь вам і допомогти вам завагітніти.