безплідність чоловіків або жінок

У сучасному суспільстві є багато причин для безпліддя. Багато хороші люди витрачають роки намагаються завагітніти і не розуміють, чому вони нету. Є багато причин, чому ви не можете завагітніти. Ось кілька причин, чому хтось не могли бути здатні до зачаття.

Безпліддя відбувається не тільки всередині тіла жінок. Чоловічої репродуктивної системи також можуть мати проблеми безпліддя. Перший крок у вирішенні лікування є визначити, хто є партнером безплідними. Більшість проблем, які виникають у чоловіків в потрібно зробити зі спермою. Деякі ускладнення можуть бути кількість сперматозоїдів виробляється, відсутність кількості або навіть тривалість життя сперматозоїдів. У той час як сперма сама по собі може бути основною проблемою безпліддя деякі інші ускладнення можуть включати в себе доставку сперми. У деяких випадках може мати чоловічої еректильної дисфункції, еякуляції питання або блокування у еякуляції каналах.

У жінок кількість безпліддям питання, на жаль, шлях більше, ніж чоловіків. Одним з найбільш поширених причин буде овуляція проблеми. Овуляція питання можуть запобігти розвитку яйця або не може бути свого роду блокування в он фаллопієвих труб. Ці проблеми можуть бути викликані ендометріоз, спайки чи рубці, запальні захворювання органів тазу, або погані запаси яєчника. Недостатність яєчників може бути причиною старіння, а також інші питання. Часто це дефект в анатомію жіночого, яке обмежує яйце від впроваджуються.

Багато факторів беруть участь у причину безпліддя, і вам потрібно звернутися до лікаря, щоб діагностувати будь-які проблеми. Удачі у вас буде зачаття, якщо ви звернетеся до лікаря, який спеціалізується на проблемах безпліддя.