білки – будівельні блоки тіла

Збалансованої дієти складається з відповідної кількості вуглеводів, білків, жирів, вітамінів і мінералів. Білки є одним з макро-і вважаються будівельні блоки тіла. Вони відіграють дуже важливу роль у всіх метаболічних реакціях нашого організму і відповідає за ряд важливих функцій, таких як нарощування м’язової маси, загоєння ран, зростання тканин і ремонт, і зміцнення кісток.

Білки підвищити імунітет рівнях, допомагаючи у виробленні антитіл, які борються з інфекціями і збільшити силову витривалість організму. Білки вважаються найбільш важливим серед всіх інших поживних речовин. Процентний вміст макроелементів в раціоні має бути 60% вуглеводів, 20% білків і 15% жирів. Необхідно дотримуватися обережності, що більшість білків повинні надходити з перших джерел білка класу. Біологічно повних джерел білка є найбільш переважними.

Якщо уважно спостерігав, дієта середній індійський не вистачає достатньої кількості білків. Так, білкові добавки, можливо, повинні бути додані разом з основною їжею. Білкові добавки також гарантує, що незамінні амінокислоти, які організм не може виробляти сам по собі, надаються. Нормальній людині потрібно 0,8 г до 1 г білка на кг маси тіла, але за певних умов, вимоги збільшити або іноді навіть зменшуються.

Дитина, яка знаходиться у фазі росту життя потрібно 1 г до 1,5 г на кг маси тіла. Вагітні жінки, люди, які постійно здійснювати як спортсмени, культуристи, і критично хворих пацієнтів, які знаходяться в стадії відновлення також вимагають значно більших кількостей білка. З іншого боку, люди з захворюваннями нирок, можливо, доведеться зменшити їх споживання білків, щоб запобігти перевантаженню нирок з роботи, щоб позбутися від азотистих відходів, що утворюються при метаболізмі білків.