вагітності розтяжок крем уникнути розтяжок

Якщо є які-небудь проблеми шкіри, які є ще більш наполегливою, ніж прищі, вони розтяжок. Практично всі жінки страждають від них під час вагітності та / або годування груддю в області живота і грудей. Вони виникають, коли шкіра натягується неприродно через раптове збільшення ваги і, як зазвичай з’являються темно-червоні вертикальні лінії в напрямку шкіра натягується. Навіть якщо вагітність є головною причиною, вони можуть з’являтися в період статевого дозрівання також через жиру, який починає накопичуватися в різних частинах тіла, для гормональної діяльності.

Тренажери також розробити розтяжок як поверхня шкіри щільно витягнув з-за опуклі м’язи під ним. Пам’ятайте, розтяжки, як ми можемо бачити їх не відбуваються на поверхні шкіри і, отже, не може бути досягнута будь-яким актуальним антисептичним, що може прискорити загоєння шрамів.

Є досить багато вагітності розтяжок крем продуктів, доступних на ринку сьогодні, щоб боротися розвиваються розтяжок. Хоча деякі сумніви, якщо дерматологи кремів може бути використаний для лікування шрамів, які відбуваються глибоко всередині шкіри, багато з цих кремів виявитися досить ефективним. Деякі відомі анти-шрам креми, такі як Mederma також може бути використаний як знака крем ділянці вагітності.

Тим не менше, більшість косметичних компаній мають свої спеціальні спектр кремів, спреїв і лосьйонів для боротьби розтяжок зокрема. Деякі протягу вагітності продуктів марки крем також омолоджуючі властивості і можуть бути використані для лікування в’ялості шкіри обличчя. Ви можете використовувати зволожуючі лосьйони хороші, такі як Nivea синій, вітамін Е або оливкова олія для масажу ураженої ділянки, але бажано, щоб ви також застосовуються вагітності розтяжок крем, так як вони спеціально розроблені для зцілити знос у колаген.

Ефективність марки крем від розтяжок вагітності може змінюватись в залежності від різних факторів. Спадковість відіграє важливу роль у їх тяжкості. Якщо жінки у вашій родині є історія розвивається шрами, які відмовляються зникати, у вас можуть бути досить важко піддається лікуванню навіть з продуктами.

Якщо ваші розтяжки кілька років, стрейч креми знак не може бути настільки ж ефективним для вас. Дерматологи радять починати застосування хороший крем з 3-го або 4-го місяця вагітності, тобто ще до того, з’являються розтяжки. Пам’ятайте, що чим довше розтяжок не лікувати, тим більше шансів, що вони стануть постійними.

Хоча вагітність розтяжок крем гарний і ефективне рішення, остерігайтеся компонентів вони зроблені. Не робіть помилку, купуючи дешевий крем, як ви збираєтеся застосовувати його на живіт, всередині якого ваша дитина відпочиває.