вагітність ознаки і симптоми як ви знаєте, ви збираєтеся бути мамою

Вони кажуть, що материнство завершує жіночності і що він обгрунтовує роману чи шлюбу. Враховуючи це, багато жінок і пари з нетерпінням чекають ознак вагітності. Для деяких, вони приходять раніше. На думку інших, вони приходять в трохи пізно. Незалежно від того, коли прекрасний час для Вас, це дуже важливо, що ви отримаєте собі знайомі з загальними симптомами вагітності. Ваші знання про вагітність ознаки допоможе гарантувати, що ви отримуєте максимальну безпеку і турботу, що вам потрібно якомога раніше. Симптоми вагітності не завжди однакові для всіх жінок. Власних симптомів жінці може прийти інакше, ніж її першої вагітності на іншу. Ці симптоми відрізняються за тривалістю, частоти та інтенсивності, і що частіше за все, вони приходять схожі на передменструальний ознак того, що ви відчуваєте до вашого періоду.

Найбільш поширеним і найбільш очевидна ознака вагітності є затримка менструації. Інші жінки відчувають більш легкий період у порівнянні з їх нормальним циклом. Після того як ви пропустіть свій період, настійно рекомендується, що ви звернетеся до лікаря, як тільки ви можете.

Нагрубання молочних залоз також може бути пережито. Ваша груди можуть відчувати себе опухлим, ніжна і трохи болить час від часу. Цей знак, швидше за все, щоб бути поміченими, коли ви збираєтеся спати або, коли ви приймаєте душ. Ваші груди буде грати дуже важливу роль в народженні. Грудей вже дуже чутливі, і вони отримують ще більш чутливими, коли ви вагітні. Бо ваше тіло готується ваша груди для годування грудьми, гормони збільшити, таким чином, в результаті чого ніжності.

Більшість жінок також відчувають втому. Вичерпання є ще одним поширеним ознакою вагітності. Наприклад, деякі жінки знаходять, що це важко вставати з ліжка вранці. Ви також можете відчувати себе сонними велику частину часу. Працююча жінка не може чекати, щоб піти додому і лягти. Якщо ви знаєте, що вагітні, і ви починаєте відчувати втому, ви можете взяти кішки сон близько 15 хвилин при будь-якій можливості. Так чи інакше, це допомагає підвищити і зберегти вашу енергію. Вичерпання просто викликано широкий спектр змін, що ваше тіло проходить.

Часте сечовипускання також поширене серед вагітних жінок. Це викликано набряк ваших матки, яка тиску сечового міхура, таким чином, змушуючи Вас до сечовипускання. Додайте до цього той факт, що вагітність також викликає рідинах організму, які повинні оброблятися сечового міхура і нирок. Для деяких жінок, часте сечовипускання залишається постійною протягом всієї вагітності.

Нудота може бути часто відчували під час першого етапу. Блювота і нудота може зробити вас дуже незручно. Більшість жінок відчувають нудоту вранці, особливо коли вони намагаються з’їсти щось з порожнім шлунком. Інші, з іншого боку, вважаю, що це ввечері або вдень. Щоб допомогти вам полегшити нудоту, це допоможе, якщо ви їсте часто, але невеликими порціями або закуски. Приймаючи в молоці і крекери також може бути гарною ідеєю. Як тільки ви входите в свій другий триместр, це відчуття нудоти може почати спадати.

Є багато інших ознак вагітності, які можуть допомогти вам визначити, де ви чекаєте дитину. Це включає в непритомність або запаморочення, спрага певних продуктів, чутливість до певних ароматом, запор, термічний опік, дратівливість, перепади настрою, імплантація кровотеча і болі в попереку та інших. Якщо ви відчуваєте будь-який з цих симптомів вагітності, настійно рекомендується, що ви звернетеся до лікаря якнайшвидшому часі ви можете.