вагітність питання – домашні засоби при запорах

Будучи вагітною є самим казковим враженням, що жінка може коли-небудь мав. Поряд з почуттям благоговіння і подиву проведення життя в утробі матері, вони добираються, щоб випробувати радість і хвилювання щоразу, коли вони відчувають, що їх дитина, рухомих всередині них.

Вагітні жінки проходять через вишукані м’які зміни, такі як волосся, шкіра і чітке найбільш очевидним зростаючий живіт. Однак поряд з цими чудовими змін, вагітні жінки можуть випробувати “вкладеності інстинкт”, як бажання очистити, організувати і прикрасити будинок, перепади настрою, втома, ранкова нудота, депресія, варикозне розширення вен, геморой і навіть запор.

Чекаючи жінки схильні до запорів. Хоча, симптоми не так смертельно, вони можуть бути дуже дратує. Майже 80 відсотків жінок мають скарги на серйозні наслідки запорів.

, Що викликає запори вагітності

збільшити вироблення прогестерону в організмі

Як тіло впоратися з вагітністю, вона виділяє більше прогестерону, ніж будь-коли раніше. Це жіночий гормон несе відповідальність за нормальний розвиток плоду і гарантує, що плацента працює належним чином.

З іншого боку, цей гормон також пом’якшує м’язів кишечнику організму. Таким чином, уповільнення процесів травної системи. Уповільнення процесу травлення робить вагітних жінок більш схильні до запорів.

збільшення маси тіла

Як плід розвивається в утробі матері, він також величезний тиск в черевній області в тому числі кишечника. Це тиск робить його важким для кишечника виконувати свої звичайні функції.

Крім того, крім тиску з боку плоду, що розвивається, вага власного тіла матері може також призвести до запорів. Непорушність є одним з ключових чинників при запорах.

вагітність вітаміни і добавки

Вітаміни та добавки вагітності сприяти нормальному росту плода в утробі матері. Добавки, такі як залізо і кальцій давати вагітним жінкам також може призвести до запорів.

Які ознаки і симптоми запору?

Як правило, вагітні жінки, які страждають від закрепів може відчувати біль при дефекації, біль у животі та прийняття жорстких формується стілець.

лікуванні закрепів

Чекаючи жінки повинні бути обережні у приймаючих ліки, щоб уникнути руйнівних побічних ефектів. Надійніше використовувати домашні засоби, оскільки вони безпечні та ефективні. Нижче наведені деякі з них.

збільшити кількість клітковини
Клітковина дуже важливо для підтримки нормального функціонування травної системи. Вона очищає товсту кишку, вбираючи рідину, щоб запобігти калу від висихання. Чорнослив, яблука з шкірою, курагу і груші багаті клітковиною.

збільшити водозабір

Волоконно стане марним без відповідного гідратації кишечника. По правді кажучи, без достатньої кількості води, це може погіршити запор, роблячи його більш важким вийти кишечника. Волоконно діє як розгорнення і води в якості джерела прихованої тіла. Крім того, вода запобігає калу, щоб вичерпатися що робить його легше для тіла, щоб знищити їх. Крім того, волокна на основі проносних як Metamucil доведено безпечні для вагітних жінок, щоб взяти.

часто і невеликими порціями

Їжі три великих прийомів їжі слід уникати. В якості альтернативи, споживають багато невеликих прийомів їжі протягом всього дня замість трьох великих прийомів їжі. Це може допомогти кишечника ефективно вийти з кишечника. Крім того, він може запобігти інші незручності вагітності як диспепсії.

регулярні фізичні вправи

Регулярні вправи, такі як аеробіка, ходьба і біг підтюпцем прискорює частоту серцевих скорочень і стимулює природні скорочення м’язів кишечника.

Без сумніву, будучи вагітною чудовий досвід. З іншого боку, є зміни, які очікують жінки, повинні пройти і один з них є запор. Знову ж, ця умова не є фатальним, але це може викликати дискомфорт для загиблих. Спробуйте ці прості домашні засоби і напевно, ви ніколи не будете повинні пройти через тривожні симптоми запору ніколи.